Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha a 13-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha a 13-14 évesek itt teszik fel azokat a kérdéseket amiket amúgy félnek szüleiktől v. barátaiktól megkérdezni?

Figyelt kérdés
a szexshopba is bemennek 18év alatt és még ki is szolgálják őket, akkor most pont itt a névtelenség árnyékában ne kérdeznék meg amit szeretnének?
2009. aug. 11. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az nem baj, ha kérdeznek, de legalább azelőtt tegyék mielőtt lefekszenek valakivel. Pl. nem csípem ha vki azt írja h 13 évesen elvesztette a szüzességét, és h nem védekezett stb...mert akkor inkább csak felbosszant mindenkit azzal, h ilyen felelőtlen volt.

Inkább tegye fel azelőtt a kérdéseit, mielőtt bármi hülyeséget csinálna.

2009. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Ez egyáltalán nem baj. Az a baj, hogy 13-14 évesen már sexelni készülnek, de abszolút nincsenek tisztában alap dolgokkal, menstruáció, terhesség kialakulásának folyamata, nemi betegségek, védekezési lehetőségek... sorolhatnám.

AZ a baj, hogy halvány lila gőzük nincs a biztonságos sexről, de máris arra kíváncsiak pl hogyan kell ujjazni.

2009. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
nem baj. csak ők általában úgy kezdeik pont ennyi idősen amennyit te is írtál hogy lefeküdtem a barátommal, barátnőmmel vagy lehetek-e terhes... nem tudom te pl elgondolkodtál-e már azon hogy miért van a szex kategória fölött bazi nagy betűkkel piros kiírás hogy csak 18 éven felülieknek... talán azért mert a szex és az ehhez kapcsolódó egyéb dolgok még nem 13-14 éves gyerekeknek valók!!! én sosem írok nekik jópofizó választ mert egyrészt az nem használ ha megveregetjük a vállukat másrészt talán ha valaki lecseszi őket legalább megsértődnek és megjegyzik hogy az amit esetleg csinálnak, normákba ütköznek, mert a szüleik ennyire sem bírták megnevelni őket, hogy ne 14 évesen kezdjék a szexuális éltet, aztán belőlük lesznek majd a 20 éves korukra kiégett lányok akik nem tudnak egy normális párkapcsolatot kialakítani. az ilyen gyerekekkel senki nem ült le beszélni hogy talán ezért és ezért ne csinálja, várjon, senki nem mondta el hogy hogyan miként lehetnek terhesek, mire jó a védekezés és hogy hogy működik a saját testük. és ezzel csak az a baj hogy már akkor kérdeznek amikor késő és megtörtént a baj!!!
2009. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az nem baj, de még szex előtt tegye fel a kérdést, ha nem tud róla sokat.

Egyébként nem feltétlenül igaz, hogy 14 évesen nem tudnak semmit az ilyen témákról. Magam is 14 éves vagyok, és tudom, hogy mi miért, hogyan történik! Ezt nagyrészt már 13 évesen is tudtam, pedig nem kaptam felvilágosítást! Azért ebből senki ne azt vegye ki, hogy nem vagyok szűz, mert hogy az vagyok, és büszke is rá!(Nem nézem jó szemmel én sem, ha velem egykorúak azon hencegnek, hogy már nem szűzek, szerintem szánalmas. Egy volt otársam pl asszem nem is volt 14 éves amikor elvesztette, és egy év múlva meg nőgyógyászhoz futkosott, szerencsére nem volt semmi. Előttem így is úgy leírta magát, mintha egy ribanc lenne)

Bocsánat, hogy kitértem egy kicsit.^^"

Azért inkább kérdezze meg előtte(!), minthogy tudatlanul cselekedjen.

14/L

2009. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

egyetértek az elözökkel, nem baj.

viszont ha ojan idióta kérdésekkel jönnek h pl hogy kell elvesziteni a szüzességüket meg h mikortól számit h nem szüzek, meg ha egyszer bedugja akkor már nem az...? ja meg h ha óvszerben szexelnek akkor hogy van az h akkor is szüz marad...? aztán vannak ojanok h ha lesz*pja a barátját és lenyeli terhes lesz...? kik azok az idióta...... ok akik ieneket nem tudnak? ha kérdez, kérdezzen értelmeset, v elöbb járjon utánna és ha nemtudja csak akkor értetlenkedjen. meg egy 13 éves miért foglalkozik már a szexel? és a sok kis hülye p*csa miért akarja saját magának elvenni a szüzességét? meg miért kérdeznek ojanokat h ha feldugta az öklét akkor már nem szüz? merthogy abban a hitben vannak h ha a szüzhártyát átszakitja akkor már nem az. -.-"

a szülök dolga lenne ezeket elmondani, v ha nem akkor járjon utánna könyvböl...

szeretek segiteni ha tudok, de az ien értelmes emberkéknek ill. gyerekeknek miket lehet válaszolni? mikor fiú létére azt hiszi h neki is van szüzhártyája, és csak akkor nem lesz szüz ha nem óvszerben szexelnek...

hát részemröl ezért. tisztelet a kivételnek. akadnak azért normálisak is.

2009. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

hát igen...ott a probléma h a szülőknek nem mondanak semmit. Vagy épp h a szülők tojnak rájuk, élik a világukat a gyerek meg azt csinál amit akar. EZmiatt vannak tele a gyerekotthonok, és ezmiatt tart a fiatalság ott ahol...

Mindenhol jár a 14 évesek esze, csak a tanuláson nem. Pedig azzal lehet előre jutni, megfelelő alapra helyezni a felnőtté válást...a jövőt...

de a mai kölykök meg sem várják h felnőljenek, mert már barbie helyett a f@rkat fogdossák...és szépen "gyártják" a nem kívánt utódokat.

Pontozzanak le, de az összes szülőt elővenném h mit tanított az ilyen lányoknak, miért nem figyel rájuk senki...

Ezenkívül visszaállítanám a csak lány-és csak fiúkollégiumokat, és nem engedném be a diszkóba a 18 éven aluliakat...

2009. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az idegesítő, hogy minden nyomorék kérdést feltesznek 60 milliószor újra és újra és nem jutna ám eszükbe visszaolvasni....
2009. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én bevallom 14 évesen vesztettem el a szüzességem, elmondanám full normális családból származom, nem kellenek a sztereotípiák, hogy 20 éves korára kiéli magát stb... Csak éppen nem voltam normálisan felvilágosítva arról, hogy nem árt, ha minél tovább szűz maradok. A szex tabu volt a családban. Mondjuk mielőtt megtörtént volna anno a dolog én legalább utánaolvastam könyvekből, megkérdeztem idősebb barátnőmet stb..szóval nem ugrottam akkora fejest, mint sok más kiskamasz. De ha már valaki ígyis-úgyis fejest ugrik a mélyvízbe nem árt, ha előtte, ha van aki megteheti segít neki elmondani, hogyan kell úszni, nem? Nekem is sokat segített volna régen. Mostmár visszacsinálni nem tudom a dolgot, ennyi. Sztem is undorító mondjuk, ha a spermanyeléssel kapcsolatban tesz fel kérdést egy kamasz gyerek, de aki már ilyenekkel kezdi a nemi életet az úgyis veszett, beteg ember(mert normálisékba van legalább egy kis szemérmesség), tényleg biztos kiéli majd magát 20 éves korára. Az a kérdés, hogyha fiatalon kezdik, akkor nem lesz-e később a szemérmesség teljes elvesztése a vége, mert nem tudták, hogy meddig mehetnek-e el. Végül is a tényleg speckó szexuális élmények a gátlások leküzdésének a határa felé tett eggyetlen lépés. Nem? :) Sajnos viszont igenis arrafelé halad a világ, hogy egyre hamarabb fognak szexelni. Úgyhogy normális kérdésekre továbbra is szívesen válaszolok majd, aki annyira ostoba, hogy 13-14 évesen full alapkérdésekre nem tudja a választ(mondjuk honnan jön a gyerek, és hogy kerül oda?) az ne is szexeljen, vagy legalább minket ne sokkoljon a 18 éven felülieknek-es oldalon.
2009. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem momentán az idegesít, hogy naponta 10x felteszik azt a kérdést, hogy "hogy kell csókolózni?" és nem képesek beütni a keresőbe. Meg a 13-14 évesek így teszik fel a kérdést: "már szeretnénk csinálni, normális ez?" és nem valami ilyesmi: mikre kell odafigyelni, meg esetleg, megkérdezi az idősebtől, hogy mi jó a másiknak, igaz mindenkinek más, de valamiféle képet mégis kap a dologról.
2009. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban nem igazán beszélünk ilyen témákról...pedig még két nagyobb tesóm is van...de velük sem beszélünk ilyenről h szex...Anya még ahhoz is kicsinek tart h barátom legyen,és ez néha elég rosszul esik,mert szeretem a fiút és ő is engem,és anya elől el kell titkolnom,mert nem értené meg...mert "kicsi vagyok", pedig ő mondja nekem,h koromhoz képest érett vagyok,és ő azért csak tudja,mivel tanár.De amúgy én is tudok mindent,vagyis nem mindent,de elég sok dolgot ezekről a témákról,h ne csináljak hülyeséget.Én 16éves koromra tervezem az első alkalmat,de tudom h ez nem így fog eldőlni,h nah 16vagyok,hol egy pasi?És én nem is vágok bele olyan dolgokba,amit nem gondoltam át...Am 15leszek decemberbe,szóval még 14éves...
2009. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!