Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sracok! Miert mondjatok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Miert mondjatok el a haverotoknak hogy kivel es hogyan szexeltetek? Azt hiszitek hogy ettol nagyobbak, menobb arcok lesztek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőnél az igazság.

Mi is megbeszéljük a legjobb barátnőmmel és egy csöpp bűntudatot sem okoz.

Nyugodj meg,a lányok gyakrabban beszélik ki a pasijukat az ágybéli teljesítményük miatt és sokkal részletesebben is!!!

2009. aug. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem a pasim nem kurtoli szet meg az kene .. pff hanem ugy altalab a legtob pasi igen .. jo de nem ugy beszeljuk meg a szex temat mind ahogy a pasik , nem azert mondjuk el mert buszkek vagyunk ra
2009. aug. 11. 09:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem azért mondjátok el mert büszkék vagytok rá, hanem az összes barátnőnek tudnia kell, hogy kinek mekkora farka van, és milyen teljesítményt nyújt az ágyban.


Na de: "ugy altalab a legtob pasi igen" - mint már mondtam, rossz társaságban kerestél eddig magadnak párt. Én eddig nem találkoztam olyannal, aki mesélgette volna az ágyjeleneteit. Egyéjszakásnál max a körítés, hogy hogyan jutottak oda. De akit ennyi zavar, az ne k*rválkodjon, hanem keressen tartós párt.

2009. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
basszus nem erted h nem a pasim mondta ? sztem ha elmondana hogy miket csinalnuk meg ilyenek akkor kidobnam .. hanem egyik haver meselte
2009. aug. 11. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!