Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sracok! Miert mondjatok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Miert mondjatok el a haverotoknak hogy kivel es hogyan szexeltetek? Azt hiszitek hogy ettol nagyobbak, menobb arcok lesztek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert valóban menő. Persze a legnagyobb király nem kürtöli szanaszét, csak kiderül, és ennyi.
2009. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nem godoljatok hogy ez a scajoknak nem esik jol hogy ti kibeszelitek es hogy tudod az a csaj ugy le***t meg igy dugtam meg meg ugy dugtam meg
2009. aug. 10. 23:12
 3/14 anonim ***** válasza:
De, gondolom. Ha egyékszakás a dolog akkor úgyis mindegy (persze akkor sem szép dolog iwiw üzenőfalra felnyomni h de k.rva jó volt). Viszont egy jobb ismerőssel megtenni ugyanezt kicsit cinkes.
2009. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem tudja, akkor nem fáj neki. Ezért csak olyanoknak mondok ilyeneket akikkel bizalmas kapcsolatban állok: pl a legjobb barátaimnak.
2009. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
es akkor hogy modnod el h ekpzeld voltam ezzel a csajjal ahh es birtam 30 percet ugymegdugtam hogy ugy meg senki vagy hogy?
2009. aug. 10. 23:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Többnyire finomabban, de van amikor az ember nem találja a megfelelő szavakat, és így hozza a többiek tudtára:)
2009. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én senkinek nem mondom el a Kettőnk dolgait!! Az a mi magánügyünk! 22/F
2009. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha a pasi a barátod, valszeg nem kürtöli szét. hameg csakúgy mindenkivel lefekszel, akkor ennyit érsz a szemében, amennyi vagy, és így kürtöli szét. sz7tem necsodálkozz rajta...::D
2009. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1.) A nőknél jellemzőbb, hogy egymásközött megbeszélik az ilyen dolgokat, szóval ne akadj ki, ha fiúk is megteszik.


2.) Nem szokásom megbeszélni senkivel sem, hogy mikor, kit, hogyan, mennyire. Lehet, hogy rossz társaságban kerestél magadnak fiút...

2009. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne háborogjál már, az Isten áldjon meg! Te nem szoktad átrágni magad a barátnőiddel a szex-témán? Pedig annál nincs is jobb*.* (max csinálni és nem beszélni róla:D). Úgyhogy ha mi, csajok megtehetjük, akkor a pasik is:D

L17

2009. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!