Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek 14 éves fiatoknak hogy nála aludjon egy lány barátja aki szintén 14?

Figyelt kérdés

csak a fiú szülei szemszögéből érdekelne a válasz.

a fiúról annyit hogy elengedik a szülei estére akárhova. cigizik is.



2012. okt. 30. 13:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
attól még dolgoznak a hormonok.
2012. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ja dolgoznak a hormonok, de az eszük meg nem. Én is megb@sznám a fél osztályt mert tombolnak bennem a hormonok, de mégsem teszem, pedig pár lotyó benne lenne.


A piát meg a drogot mérnem próbáltad testvírem he? A cigi má unalmas meg dugás is. Anyámmal sokat csinátam mer mindig setét vót! Te mé nem csinálod az annyáddal more?

2012. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
há ki mondta more, hogy a mutterraa nem csinálok bászást... nem mindenkije így csináljá, hé?
2012. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
azért csak nem dugnám meg a legjobb barátom. >.<
2012. okt. 30. 14:07
 15/22 Diavolino44 ***** válasza:

Ha szulok szemszogebol nezem en siman engednem a lanyomnak, hogy egyutt aludjanak. Csak az biztos hogy vennek ovszert, meg elbeszelgetnek a fiammal es a lanyommal errol.

Figyeljetek ha a fiatalaok szexelni akarnak akkor inkabb, otthon tegyek, agyban, vedekezessel, mint sem megszakitassal a disco wc-eben, van az a szerelem amikor nem tudsz parancsolni magadnak, teljesen mindegy hogy 14 eves vagy 34.

A szulo legyen mar partner, es segitse a gyereket ahol tudja, mert kesobb bajok lesznek belole.

2012. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
de itt most tényleg nem a szexről van szó. mert azért nem csalnám meg a barátnőmet. a lány meg szakított a barátjával.én meg örökre ittleszek neki .
2012. okt. 30. 14:15
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket, de komolyan. Én is 15 vagyok, nem is a nagyon 'jó kislány' kategória, bennem is bőven dolgoznak a hormonok, de a legjobb barátomtól én sem akarnék semmit, még ha ellenkező nemű is. Jó, szülők szempontjából megértem, mert másnak tűnik, de nem nyulak vagyunk basszus, hogy összefeküdjünk mindenkivel aki utunkba kerül.

Bár tényleg fura, hogy együtt akartok aludni. Ha arról van szó, hogy buli, vagy sokáig tartó program, ami után a lány nem tud hazamenni, akkor szerintem nem gáz, vagy ha mások is vannak ott, és mindenki ott tölti az éjszakát.

2012. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy olyankor már nem megy haza fele busz.
2012. okt. 30. 14:37
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod meghúzni, minek raktad a Szerelem,szex témakörbe? Kamu a kérdés.
2012. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
mert itt az egyébbe van. és ez senem párkapcsolat senem szex. f*sztudja mi.
2012. okt. 30. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!