Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok, volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, volt már, hogy csak pasit nézni mentetek be egy öltözőbe, pedig ott nem volt semmi dolgotok?

Figyelt kérdés

Megmondtad, hogy miért vagy ott? Vagy észrevették? Mennyire nézted őket nyíltan?

Meddig tudtál bent leni? Kidobtak?

Mennyire zavarta a fiúkat, hogy nézed őket? Hogyan reagáltak?



2012. okt. 29. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már.

Egy haveromhoz mentem és "véletlenül" ott volt az is aki bejön. Elég nyíltan néztem. Nem reagált sehogy, odajött beszélgetni.

2012. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hány éves vagy?
2012. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát CSAK AZÉRT nem mentem be egy öltözőbe úgy h közben semmi dolgom nem volt ott. Ehhez nagyon reménytelenül kétségbeesettnek kell lenni bakker XD

18/F

2012. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
A heteró srácok is kukkolnak, ha tehetik, ez amolyan értelen tini dolog (bár van, aki később sem nő ki belőle). Nekem mondjuk ez sosem volt kenyerem, úgy voltam vele, hogy szexi srácokat láthatok az interneten is :)
2012. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

inkább az van, hogy sokáig öltözöm hogy nézhessem a srácokat

az a durva, amikor már szinte kéz vagy és akkor jön be egy jó pasi, akit meg akarsz nézni meztelenül és akkor nehéz húzni az időt :)

2013. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!