Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem ciki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem ciki egy kicsit, normális?

Figyelt kérdés

Van egy női ismerősöm,aki mesélte nekem,hogy randizott egy csávóval,mondta hogy menjenek el boltba.

A csaj egy csomó mindent bepakolt a kosárba,és mondta a csávónak,fizessen,mert elhívja magához,és ha valaki elmegy hozzá,ne üres kézzel menjen.

Meg azt is büszkén adta elő,hogy volt egy másik srác,aki elment hozzá,kért tőle cigit,ő meg kijelentette,hogy tőle ne kérjen pasi cigit,max adjon!


Kicsit meglepődtem ezeken.



2012. okt. 29. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket messziről kerülni kell.
2012. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ő nem normális. túl sokat gondol...majd rájön
2012. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek,úgy hívják hogy pénzéhes ribanc.Csak égetik a többi nőt...
2012. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a sztori... Mi a keresztnevének a kezdőbetűje?
2012. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Könnyelmű..de az is hülye aki hagyja magát...
2012. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem,de ő olyan normálisan adta elő nekem,mintha ez természetes lenne,én meg csak pislogtam



persze 40-50 éves pasasokkal kezd

olyan is volt hogy ruha boltba ment,bevásárolt,odasétált a kasszához és szolt a csávónak h papi gyere fizetni!

gondolom a jóképű csávóknak nem kell

2012. okt. 29. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek a Qrvák . Sajnos azokat tartják anak akik élvezetből ősze fekszenek mndenkivel amit min férfi inkáb dijazok. ezkmeg szépen kihasználják a pasikat . Az utszélém árcsogos változat legealáb nem hűjit. De azek hujitenek meg átbasznak és a szexse bizti velülük. Na az ijeneket utálok nem aki pénzért vagy lakhatásér kefél hanem aki a farkadnál fogva vezetve basz át.
2012. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem ciki, ez undorító..
2012. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen tahó nőket megdugnám, aztán lelépnék az összes maradék kajával amíg a fürdőben mosakszik! :D
2012. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!