Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Társkeresőn, miután meglátják a képem, nem igazán írnak vissza, illetve elvétve, hogy csinos vagyok, vagy kedves a mosolyom. Átlagos vagyok, nem vagyok túl szép, csúnya sem, eddig azt tapasztaltam, hogy helyes lány vagyok, volt kapcsolatom is, és nagyon tetszettem már többeknek. Személyesen is udvarolnak nekem, szóval még válogathatok is, de társkeresőn ez nem jön össze. Hiányzik a kisugárzás, ez biztos. Talán nem vagyok fotogén. Csak ez annyira elszomorít, és elveszi az önbizalmam. Már nem is merek képet küldeni senkinek. Mi a véleményetek? Járt már így más is? Képet nem fogok senkinek sem küldeni!

2012. okt. 25. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha gondolod küldhetsz privátba képet és megmondom neked :D
2012. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

vannak fiatal sőt idősebb srácok is akik azt gondolják h pfff na ennek sem kellenék...


de lehet h valóban nem tetszel nekik...

2012. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az van, hogy az online társkereső egy húspiac. Én is próbálkozom vele, de mivel férfi vagyok, még nehezebb a dolgom. Általában le se szranak a lányok, annyit nem írnak vissza, hogy bocs, nem jössz be. Pedig egyébként egy intelligens, kultúrált ember vagyok, csak nem nézek ki alfahímnek. Aztán meg sírnak, hogy a sok izomagy átveri őket.

Kép nélkül nem tudom megítélni, hogy van-e és ha igen, mi a baj veled, vajon rád kattintanék-e vagy sem, de néhány általános tapasztalatom van, amit szívesen megosztanék veled, ha érdekel. Nem csak a képpel szokott ám baj lenni.


Ha gondolod, illetve meggondolod magad, akár küldhetsz képet is magadról privátban, de elküldheted a bemutatkozó szövegeidet, én az (plusz kép) alapján szoktam ráírni lányokra.

2012. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Átlagos, vagy jóképű fiúk voltak, így szerintem nem tetszettem nekik. Pedig nekem sem volt egyik sem az esetem, de gondoltam, ismerkedjünk. Szinte mindenkivel váltok pár levelet, ahhoz nagyon nem tetszőnek kell lenni, hogy annyit írjak csak, hogy sajnálom, de nem.
2012. okt. 25. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt se közölsz túl sok infót, így a kérdésed nem eldönthető. Ha csak panaszkodni, ventillálni akarsz, akkor persze ez jó, de ha tényleg meg akarod oldani a problémát, akkor muszáj kitenned egy képet vagy legalább magánba elküldeni valakiknek, vagy valamit, hogy lehessen látni, hogy mi a baj.
2012. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok kenődve, mert rossz napom volt, anyám olyan dolgokat vágott a fejemhez, amit senkinek nem kívánok. Tudom, hogy ez nem is ide tartozik. Most nagyon egyedül érzem magam, ezért írok ide. És még ez is.
2012. okt. 25. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát amíg nem küldesz képet, addig nagyon nem tudjuk megítélni, hogy mi is lehet a baj. (Lehet, hogy csak előnytelen a fotó). De így látatlanban, nem lehet véleményt alkotni rólad. Szóval merj csak képet küldeni.

(Amúgy én pasi vagyok, de amíg fenn voltam társkeresőn, én direkt nem raktam fel képet... nem akartam senkinek sem rémálmot okozni. :D)

2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, de aranyos vagy, és kösz az emberi választ, ez most tényleg nagyon jól esik, rég voltam ilyen rossz formában. :(
2012. okt. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!