Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Próbáltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Próbáltatok már előnyt szerezni abból, hogy nők vagytok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen! Ha valaki mást állít, valószínű nem mond igazat. Lehet, hogy csak egy kis előnyt, de előnyt.
2012. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Legfeljebb az apácák nem, de ha rendszeresen találkoznak papokkal, akkor ők is.
2012. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem. Én inkább átoknak tartom mint előnynek. A mérnök pályán nem vesznek komolyan, mert csinos vagyok. Terepre nem engednek ki, nehogy bepiszkoljam a ruhám, a találkozókon is csak mint valami kellék vagyok jelen. -.-


Ha lehetne inkább férfi lennék. Akkor nem kéne többszörösen bizonygatnom, hogy rádermedt vagyok a munkára. *sóhaj*

2012. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, ez a szép nők kiváltsága, engem gondolkodás nélkül hátba taszajtottak a lépcsőn, amikor egyedül próbáltam felszenvedni a 20 kg-os bőröndömet. És nem vagyok valami erős, sem nagydarab, szóval nem volt könnyű.


Ajtót is gond nélkül az arcomba csapják, pedig látják, hogy mögöttük jövök, semmi előzékenység, úgyhogy nekem sok előnyöm nincs abból, hogy nő vagyok.

2012. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem abból van h fiú vagyok :P
2012. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Én azt már a magzatban megszereztem...:D Ne feledd, nálunk van a punci. :D
2012. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6! Csatlakozom!
2012. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves 3as!

Lehet pont ez a baj, hogy rá vagy "dermedve" a munkára. :)

Rossz viccet félretéve, gondolom építész vagy, ahol a mérnöki pályákon belül kifejezetten felülreprezentáltak a nők, szóval gondolom nem te vagy az egyetlen mérnökcsaj a cégnél, ahogy sok tech cégnél van, vagy éppen még annyi sincs.

Senki nem úgy kezdi, hogy ha akar terepre megy, ha akar meetingen villant, ahhoz le is kell tenni valamit az asztalra, ha hordasz melltartót, ha nem.

2012. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. :3
2012. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze!Én mindig azt teszem,van hogy napi 5-6 kuncsaft is megfordúl nálam..nem élek rosszul nem tagadom,Egy év alatt vettem egy hitel mentes autót és lakást budapesten.
2012. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!