Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még normális srác a világon? Mert én nem ismerek sokat.

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 22:45
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Az már jó ha nem iszod magad halálra :)
2012. okt. 18. 23:12
 22/31 anonim ***** válasza:
Olyan fiatal vagy még. Azt hittem, egy tízessel több vagy. Még annyi embert fogsz megismerni és akkor visszaolvasva ezt a kérdést, csak a fejedet fogod csóválni.
2012. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem több embert ismerek mint az átlag tizenéves gyermekek
2012. okt. 18. 23:13
 24/31 anonim ***** válasza:

én csak idióta vagyok picit meg néha bamba az baj? :D xd

f19

2012. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Normálisak jól el tudnak rejtőzni :)
2012. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Vagyok!
2012. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
ühüm :P
2012. okt. 19. 23:50
 28/31 anonim válasza:
Olyan aki az összes itt válaszolónak "normális" lenne, nincs. Olyan akit te normálisnak találsz, aki neked tökéletesen megfelel, van. Az már más kérdés, hogy elég nehéz lesz megtalálnod..
2012. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 LeGrady válasza:

Alapvetően attól függ mit nevezel "normális"-nak. A legtöbb fiú (köztük én is) későn vagy soha érő - a lányok jellemzően (bár nem törvényszerűen) előbb válnak viselkedésben felnőtté. Természetesen lehet olyan fiút találni akire te gondolsz, csak több munkával, utánajárással, keresgéléssel jár. Jómagam nem vagyok normális, és párom is van, szóval lehúzhatsz a listáról (tudom, ettől nem lett sokkal rövidebb).


Ha eddig nem járt sikerrel a keresés, akkor valószínű nem a jó helyen keresgélsz. Talán táncklubba, olvasóestekre kellene járni - csak tipp és ötlet ez, ezekre sem garantáltan normálisak járnak. A netes társkereső is bejöhet, de talán ott a legrosszabb ez ügyben a találati arány.


Sok sikert kívánok neked, ez a legtöbb amit tehetek!

2012. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én sem ismerek! Mindegyikben van szemétség, amelyikben pedig nincs az vagy b*zi vagy már van csaja. De ne hallgass rám mert most én is végső elkeseredésemben írok. De a mitológia szerint mindenkinek megvan a kiegészítő párja, persze ellenkező nemű, én ezért nem pártolom a homoszexualitást, szóval neked is ott van valahol, csak keresned kell. Nem mindenkinek sikerül, de akinek sikerült az nem adta fel!
2012. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!