Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még normális srác a világon? Mert én nem ismerek sokat.

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 22:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én szeretnék normális fiúkat megismerni.
2012. okt. 18. 22:52
 12/31 anonim ***** válasza:
Én meg szeretném megtudni, mit jelent nálad a normális, mert elég relatív.
2012. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy?
2012. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

9-esnek:


azért mert sok mai csaj teljesen mást mutat mint ami belül, msot ez amit le fogok írni csak az ezerből egy dolog:

de sok csaj kinéz ilyen tök kis ártatlan csajnak aztán úgy beszivatnak pasikat, hogy simán nyomokat hagynak bennük, de ugyanígy van fordítva is. lényeg, hogy mire eljut az ember kb 20éves korra addig rengeteg rosszul sikerólt kapcsolata/próbálkozása van, vagy épp semmilyen ezért már nem is tudnak sokan úgy hozzáállni más emberekhez ami normális volna. de hosszú téma, és ez sem igaz mindenkire...

2012. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
hát normális alatt azt értem ,hogy kedves nem bunkó és figyelmes és nem csesz át am 14 éves vagyok ..
2012. okt. 18. 22:58
 16/31 anonim ***** válasza:
Itt a legtöbb válaszoló elmúlt 18, szal ha nem akarsz pedofilokkal ismerkedni, akkor ne itt próbálkozz.
2012. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy aki meg oylan, hogy kedves nem ver át az általában azért olyan mert valamit kompenzálni akar vele. persze lehet alapból is olyan lenne,de mondjuk nem sok sikere van a csajoknál és ezzel próbál érvényesülni. persze sok esetben ezis kapufa, az ilyen pasikat a barát kategóriába rakják egyből
2012. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Hanariko ***** válasza:
miért akarsz sokat ismerni? Gondolom összejönni csak eggyel akarsz. :D
2012. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
jahm :) de azért mert így is nagyon sok embert ismerek(anyum révén) és hát normálisak köztük nem sok van ..
2012. okt. 18. 23:09
 20/31 anonim ***** válasza:
Én kedves vagyok,udvarias.Harcművészetet űzök,csellózok.Nem piálom szét az agyam.Nem nézek ki rosszul,van humorom.Úgyhogy szerintem egész normális vagyok...persze a normàlis relatív fogalom.16/F
2012. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!