Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a sötétebb hajú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a sötétebb hajú lányok tetszenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

mert én ezt vettem észre, és sok helyen olvastam is amikor meg kérdeztek tőlük hogy milyen típusú lányok tetszenek nekik.

nekem természetes szőke a hajam(ilyenre van festve) és frufrum is van, de így gyerekesnek tűnök.

ilyesmi szín:

[link]


amikor meg befesteném, lebeszélnek róla, mert hogy ez jól áll nekem.


2012. okt. 18. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én imádom a szőke hajat.

16/F

2012. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Makacs Kun ***** válasza:

Szerintem a hajszín szinte mindegy a többi férfinak. Nekem meg teljesen mindegy. Főleg, hogy a nőknek olyan színű a hajuk, amilyen színűt akarnak :)

Talán a szőke nős viccek miatt sokan elhiszik azt a marhaságot, hogy a szőke nők buták.

Ugyanakkor van néhány rokonom, aki azt állítja, hogy a fekete hajú nők büdösek. Én tudok ellenpéldákat mindkét állításra. Szerintem ez mind alaptalan általánosítás, és nem hiszem, hogy normális férfi elhiszi azokat.

Szóval ne izgulj, nem csak a sötétebb hajú lányok tetszenek a fiúknak :)

2012. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!