Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha már akkor elpirulok ha fiúk néznek, beszélnek velem?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar hogy elpirulok már akkor is beszélnek velem a fiúk.. Ezért inkább kerülöm őket mert félek hogy kinevetnek :(

15/L


2012. okt. 18. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon édes lehetsz olyankor. :) Lányoknak általában jól áll.
2012. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én még nem láttam lányt elpirulni :D
2012. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem :)
2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most fogom elkezdeni a középsulit mert évvesztes vagyok .. Nagyon izgulok mert sok fiú lesz körülöttem és egyszer én is akarok magamnak pasit de szerintem sose tudok majd vele normálisan beszélni anélkül hogy ne pirulnék el :/ ráadásul kisnövésű vagyok 156 cm lehet hogy növök de szerintem már nem mert anyum sem nőtt ://
2012. okt. 18. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
szeretem az ilyesmi magasságú lányokat. és úgy különösen aranyos lehetsz ha elpirulsz :) a válaszokból is látod, hogy ez tetszik a fiúknak.
2012. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy szerintetek nem gáz :) próbálom ezt észben tartani és nem bosszankodni miatta :)
2012. okt. 19. 11:21
 7/7 anonim válasza:
Nem gáz, inkább aranyos. Ha elpirulsz egy fiú előtt, az még be is jöhet neki, mert ezt úgy értelmezi, hogy bejössz neki.
2012. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!