Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszíntén, tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszíntén, tényleg nem zavarj a fiúkat/férfiakat, h egy lánynak fogszabija van?

Figyelt kérdés

És, ha az a fogszabályzó fent lenne 20 éves koráig??

Mert én most 17 vagyok, 1* már neki álltam a fogszabályzásnak, de abba maradt és 2 évig minimum fent kellene lennie. Ez nagyon zavaró??

Amúgy azon gondolkodtam, h egy hasonló "átlátszót" rakattatok fel. De lehet, h inkább koronával oldjuk meg a fogaimat.


2009. aug. 7. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ez [link]

2009. aug. 7. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nekem régi vágyam, hogy fogszabályozós nőm legyen, egyáltalán nem zavarna, legalább helyreteszik a baját. Az fontosabb.... Ha szép a lány, normális meg minden akkor egyáltalán nem jelentene problémát.

P-87

2009. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Engem nem zavar, sőt, tudom, hogy utána nagyon szép mosolya lesz :) És ha nem csak egy alkalomra "kell", akkor egyáltalán nem számít. Szóval ha tartós kapcsolatban gondolkozol, akkor nem fogja zavarni a többséget sztem, de ha csak 1 éjszakás "bulikba" mennél bele, akkor lehet. Amúgy csak még annyit, hogy ez az átlátszó nagyon-nagyon drága, de ha megteheted, akkor válaszd azt, mert az tényleg nem látszik
2009. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem sajnos csak azután jutott ez eszembe miután leszedték de, ha megoldható próbáld ki a sötétben világítósat mert az szerintem biztos tetszene ha meg megunod a gumit ugyis ki szokták cserélni nem tudom hogy létezik e ilyen de sztem egy kérdést megér
2009. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek piercingje és fogszabályzója is van, na meg szemüvege és füllbevalója

Semelyik sem zavaró, ha igazán szereted a párod :)

2009. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem zavaró:) Én úgy gondolom az átlátszó az rondább, olyen mintha valaki rosszul akarná leplezni a fogszabit:D Maradj a hagyományosnál, és igaza van az előttem szólónak, legalább a pasi biztos lehet benne h szép lesz a mosolyod:D
2009. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amelyik fiút zavarja, azt tojd le!!!


(Volt az egyetemen olyan lány csoporttársunk, aki fogszabályzót rakatott. Az első mosolya meglepő volt, de tulajdonképpen azonnal elfogadtuk. Nemcsak hogy senki se szólta meg és nem volt kibeszélés tárgya, hanem amikor mégis szóba került, akkor elismerően beszéltünk a

fogszabályozásáról, mert a szabályos fogsornak nemcsak esztétikai jelentősége van).

2009. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!