Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerin ted az ember alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerin ted az ember alapvetően monogám vagy poligám?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem alapvetően monogám.Mindenkinek megvan a maga párja valahol,aki csak egy ember lehet.Legalábbis én ebben hiszek.Persze megfigyelhető,hogy az araboknál,és a hasonló keleti népeknél van csak poligámia,akiknél a társadalom eléggé agresszív,náluk van pl. a legtöbb terrorista is,és szerintem ezek az emberek valahogy agresszívabbak.Így a nők nem tudnak mit tenni,el kell fogadni sorsukat.Szóval szerintem ott van poligámia,ahol a nőknek az esélyegyenlőségük nulla.
2009. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Én monogám vagyok. És alapból monogám, mert ugyebár mi vagyunk a legintelligensebbek az "állatvilágban" és épp ezért mi vagyunk a legérzelmesebbek. Mi vagyunk képesek a szerelemre, és hallgatunk az eszünkre. Tehát nem ösztönlények vagyunk, nem a szaporodás miatt szexelünk. Ha találunk egy megfelelő társat, normál esetben vele szeretnénk leélni az életünket. És ez lenne a normális. Az meg már megint más,hogy a mai világban ez hogy zajlik. 2-3 pasi egy nőnek, vagy épp fordítva. Undorító.
2009. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Az ember alapvetően szerintem monogán, de sajnos vannak olyan egyedek, akikkel csúnyán elbánt az evolúció, és megrekedtek az ember és az állat közötti lépcsőn és poligámok maradtak. Na ők tényleg undorítóak.


16L

2009. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem visszafogott poligám. Megmagyarázom. Alapvetően nagyon kevés olyan ember van, aki egy emberrel létesít életében kapcsolatot, akár szexuálisan, akár érezlemi téren. Így miután nem csak egy férfi/nő van az életében így poligám, de csak bizonyos mértékben.
2009. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak részben igaza van.Végeztek embereken kísérletet.Több embert összezártak egy helyre hosszabb időre.Ami érdekes volt,hogy először a poligámia mutatkozott ki,ez egy öröklött dolog amit a majmok és a mi közös ősünktől örököltünk,de körülbelül fél év után kialakultak szorosabb kapcsolatok később családok.Tehát ha számokba akarnánk leírni az emberben egy olyan 20% a poligámság 80% monogám.
2010. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!