Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek/viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek/viselkedés utalhat arra, hogy egy lány leszbikus/bi?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az ún. gaydar, azaz a megérzés!:) De tényleg, szerintem az a legtutibb. Figyeld a tekintetét, a mozdulatait, a kisugárzását. A butchokat mondjuk öltözködésről felismered. És vannak ilyen plusz jelzések, mint pl. gyűrű a bal hüvelykujjon, szivárványos vagy fekete/fehér angyalkás ékszerek, illetve biszexeknek lika hold, vagy rózsaszín-lila-kék kombó, leszbikusoknak lefele mutató fekete háromszög, vagy labrisz. Ja és jó párnak van sy
2012. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*száj/nyelvpiercingje (bár ez nem feltétlen igaz), a jobb szemöldökbe piercing egyértelmű, lila fűző bakancsba, fekete szemüvegkeret (azért ez nagyon nem egyértelmű), és sokszor rövid, natúr köröm érthető okokból. Azért tényleg a gaydar a legmegbízhatóbb.
2012. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ. Milyen 'mozdulatokra' gondolsz?
2012. okt. 11. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem, ahogy rád néz lehet érezni.

én pl. ha pasi bámul meg fintorgok, ha csaj rámosolygok. kár hogy általában pasik néznek meg.

2012. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, ahogyan gesztikulál, ahogy jár. Szerintem ha figyeled kicsit, akkor részletes elemzés nélkül is eszedbe jut, hogy ő biztosan az. Bár ez attól is függ, hogy te magad az vagy-e.
2012. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hali! Első válaszoló,miért lenne egyértelmű ha a jobb szemöldökébe piercing van? Nekem is van,mégsem a lányokhoz vonzódom. Csak ez tetszett és azért szúrattam oda :D Ennyi erővel, minden kopasz ember egyértelműen skinhead. Tudom hogy a válaszom nem viszi előbbre a beszélgetést,de ezt most muszáj volt :D
2012. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam, mert ez eléggé elterjedt jelzés. Én akiket láttam, mind leszbikusok voltak, persze miért ne lehetne egy heterónak, de jobb, ha tudod... Amúgy meg ez mind csak általánosítás, hiszen minden ilyesmi azt a jelentést képviseli, amivel a viselője ruházza fel.:)
2012. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ìgy van, igaza van az elsőnek. Ha ebből 2-3 megvan, tuti leszbikus/biszex a csaj. Nekem rövid köröm, gyűrű a bal hüvelykujjon megvan, de àltalában leolvasható tekintetből és járásból is... :)
2012. okt. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, eszembe jutott még valami! (Szeretem a pontosságot, na!:) A szemén, a kezén és a járásán kívül nézd a száját, amikor beszél. Pl. enyhén nyitva tartja, az alap szájtartása a kicsit kiforduló ajkak, amiket sokat használ beszéd közben (a beszéd funkción kívül:), nyitja-csukja akkor is, ha szünetet tart, nyálazza vagy harapja stb... Igaz, a heterók is használják flört közben, de sok leszbikus szinte mindig, anélkül, hogy észrevenné. Azért ha heteró vagy, ne sokáig nézegesd a szájunkat, mert félreértjük!:)
2012. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerezzetek nekem egy ilyen "pasiiit" megőrülök értük:D
2012. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!