Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érti félre folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érti félre folyamatosan a baráti közeledésemet?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel már már baráti a viszonyunk, de ő rendszerint félreérti, ha valami baráti gesztust gyakorolok az irányába, mert látom rajta, hogy zavarba jön és ezért el is utasítja a legártatlanabb ajánlatomat is (pl. megkínálom valamivel, ha eljön valamiért és hosszabban beszélgetünk). Viszont barátságot ő emlegetett még a kapcsolatunk elején, hogy nem akarja semmivel sem veszélyeztetni ezt. Ezek szerint jó lenne tisztázni azt, hogy neki mit jelent a barátság szó? Mert talán kettőnknek nem ugyanazok a dolgok férnek bele, ha már egy kínálást is félreért!
2012. okt. 8. 20:30
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
értem a kérdést,csak ez ismeretlenül nem tudom elemezni.van akinek ez is 'nyomulás',más meg fel sem vesz egy ártatlan meghívást.emberfüggő.
2012. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán itt igazolódik be az, hogy férfi-nő között nem lehet őszinte barátság?
2012. okt. 8. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább egyéni reakció, de talán pont ő utasítja el a férfi-nő barátság létjogosultságát, azért viselkedik így.
2012. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg mit hablatyolt nekem itt barátságról, maradtam volna vele közömbös, ha nem ő hozza föl annak idején. Én csak ehhez méltóan akartam vele viselkedni, mert amikor nem így viszonyultam hozzá, akkor meg az volt a baja, hogy valamiért biztos haragszok rá... hát lehet ezeken a férfiakon kiigazodni?
2012. okt. 8. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit írtam, az csak egy feltevés. Nem biztos, hogy így is gondolja. A helyedben megkérdezném tőle, mit ért barátságon és milyen fokú közeledést vár/fogad el tőled.
2012. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen itt inkább ő az aki valamiért elutasítja a dolgot, nem akar bele menni. De egyszerű, mond meg neki, legközelebb amikor mondjuk megkínálod, és "kaööhöhöah, izéé nem kérek,p fuihh"... és akkor te elmagyarázod neki, hogy csak ne gondoljon semmit, mert te sem azért teszed, csupán egy baráti gesztus. HA nem tetszik neki akkor ez van.
2012. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!