Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön Tabáni István?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Tabáni István?

Figyelt kérdés

Mint férfi??

Mert nekem krvára nem:D:D

Hát én most kb szarrá röhögtem magam a frizbin...úristen:DDD


18/L


2012. okt. 7. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Elég ronda egy jószág, és mellé még buta is.

22/L

2012. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt? Nem láttam a Frizbit, azért kérdezem.
2012. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hülye volt szegény :DDD
2012. okt. 7. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy nagyon esetlen, félénk pasi. Hozzászól egy nő és elsírja magát fajta
2012. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom odakapcsoltam a Frizbire. Háttal voltam a tv-nek, a végén a szokásos éneklés. Először mondom ki ez a csaj, hátrafordulok és a Tabáni énekel. xD Mióta lett ennek ilyen nőies hangja? :D Mondjuk hozzáteszem nem követem a karrierjét.
2012. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező te annyit is érsz.


Lehet, hogy egy kicsit balfa.sz, de nagyon kedves ember.. és többre vitte már most, mint te valaha is fogod.

2012. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

juj.:D

nem kell bekapni a fejem :DD

2012. okt. 7. 23:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az volt a célom:)


De csak azért, mert nem egy nagyképű majom és nem volt meg neki több mint 50 csaj nem kell kiröhögni.

2012. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"nem egy nagyképű majom"


hehxd


nézd vissza mit produkált az idei csillagszületik döntőjében Nőrival :D

2012. okt. 7. 23:35
 10/12 oknyomozo válasza:
70%

Jellemző, hogy a HP a 12 centijét próbálja kompenzálni azzal, hogy másokat kicikiz. Tabáni István esetében nem járt sikerrel, mert passzív ellenállásba ütközött. Kedves lányok! Amit ti butaságnak véltetek, na az volt az ész. :))) Végig vigyorogta az egészet és a hülye kérdésekre nyilván nem válaszolt. Mellesleg nagyon helyes ez a fiú. Igen, hát kuriózum, ha valaki ennyire jó, nem is tud sok ember mit kezdeni vele, hiszen fel kellene nőni hozzá, az meg ugye nem megy. Sokkal könnyebb azt mondani, hogy jujj de gáz, mint elgondolkodni. Mennyivel érdekesebb, ha egy pasi bután vihog és kiteregeti akár a szexuális életét, akár az anyagi dolgait egy országos műsorban. Igaz?

Az pedig, hogy a dallal mit csináltak a végén, számomra is rejtély, mert még a süket is hallhatta, hogy elcseszték a gyönyörű HANG-ot. :(

2012. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!