Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megtegyem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem vagy ne? Köcsögség?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már lassan 3 hete ismerkedem. De mostanában nagyon furcsa. Kb minden szót úgy kell kihúzni belőle. Először meg csak úgy jöttek belőle a szavak... Ráadásul szép szavak, amikkel dicsért, meg stb. Na a lényeg hogy tök jó fej meg minden, csak most kicsit furi. Nincs fent msnen már vagy 2 napja de azon az oldalon ahol megismerkedtünk fent van. Elvileg egész nap dolgozik reggel 8-tól délután 4-ig és csak 9-től szokott gépezni. De mostanában azt látom, hogy fent van munkaidőben is.

Van egy olyan érzésem, hogy már nem érdeklem, és letiltott msnről. Mert hát meg kell hagyni nagyon helyes és pedig nem vagyok olyan megnyerő. És ezt meg is kérdeztem tőle, hogy most már nem kedvel vagy miért nincs és azt válaszolta, hogy de kedvel, csak nem engedi fel az msn... Hát ez nem éppen egy megnyugtató válasz.

Na és arra gondoltam, hogy csinálok egy áll felhasználónevet, más képekkel meg minden és ráírok, mint aki csak ismerkedni akar és megkérdezném, hogy nem-e tetszik neki valaki, vagy hogy van-e valakije, stb.

Csak kicsit tartok ettől, mert félek, hogy az igazság jobban fog fájni, mint az, hogy most azon filózok vajon miért nem ír.

De tényleg annyira normálisnak ismertem meg meg minden, és most teljesen más. Talán igaz az a közmondás, hogy: "Minden csoda három napig tart."?


2012. szept. 27. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Semmilyen meghatározó dolog nem történt azelőtt, hogy ilyen szűkszavú és távolságtartó lett?


Lehet, hogy csak játszott veled és pár hét után rádunt.


Hány évesek vagytok?

2012. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát e-mail meg msn címet tudok. De érdekes, hogy nekem működik az msn. Meg ha nagyon akarná akkor ebuddy-n keresztül bejelentkezne...

Hát igazából nem tűnt fel semmi olyasmi sem, hogy visszautasítottam volna egy kérdést. Csak úgy szimplán ismerkedtünk...

Hát én 18 vagyok ő 24.

2012. szept. 27. 20:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó akkor mondjuk ki, vissza vagy utasítva, csak nincs annyi töke, hogy megmondja. Az elején lehet tényleg kis cukimuki volt meg beszédes, de nem tartottad fent az érdeklődését, megunt, mást keres. Ennyi, eléggé nyilvánvaló szerintem.
2012. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jah és elvileg nincs facebookja.
2012. szept. 27. 20:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy ő csak a szex miatt közeledett feléd, de látta, hogy Te nem vagy kapható egy "kalandra"?

Vagy a szex téma fel sem merült?

2012. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De felmerült. Csakhogy még szűz vagyok. De azt mondta hogy pont ez a jó. Meg hogy tanítgatna, stb
2012. szept. 27. 21:20
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor olvass feljebb és dolgozd fel...
2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!