Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jelent az alábbi testbeszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jelent az alábbi testbeszéd? Férfi a nő felé fordul és az ajtónak dől

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:

?? :D :D


Azt , hogy cslaádban van.... -.-

2012. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elfáradt? Vagy talán nem érdekli a nő mondanivalója, azért "hátrál".
2012. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ennél jobb témakör sincs ennek?? :D


kultúra közösség,v agy valami?


Akármit jeletnhet...ilyn szinten a testbeszéd baromség, hogy egy adott moozdulatot kapj el...


taln azt hogy fáradt volt, meg akart pihenni és felé fordult, mert addig is beszéltek , bunko nem akart lenni :D

2012. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem akarja a nőt kiengedni, de pórul jár mert nagyot fog b@szódni, ha az ajtó kifelé nyílik és be akar menni valaki.Ha meg befelé nyílik, akkor hátba vágják.
2012. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Részeg?
2012. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt és most akarom az ajtóban!


Viccet félretéve ez attól függ ki és kivel csinálja ezt.

A karjait hova teszi közben.

Szerintem több jelentése is lehet.

2012. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az mióta testbeszéd,ha valaki nekidől az ajtónak?Az oké,hogy felé fordul,ha esetleg közölni kíván valamit.Nem értem,hogy mitől olyan fontos,hogy közben az ajtónak dől.Nyilván nem egy hivatalos beszélgetésről van szó,ezer dolgot csinálhat beszélgetés közben.Ne akarj belelátni olyat,ami nincs is.
2012. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ezt a sokidióta választ...

szerintem ez több is lehet....

h laza az bizti... de sztem érdekli amit mondasz-

2013. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!