Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kos csajok mind ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kos csajok mind ilyen hisztisek?

Figyelt kérdés
Tudjátok én kos csaj vagyok és nem hogy a munkahelyen de a párkapcsolatba se találom a helyem....Igazi kos vagyok fejjel a falnak,mindenkit megbántok sajnos és nem tudom magam türtöztetni..Van olyan jegy ami ezt elviseli??
2009. aug. 2. 20:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
szia!!!Halak?ez érdekes én a szüzekkel vagyok igy:)
2009. aug. 14. 18:20
 12/20 anonim ***** válasza:

A kedvesem kos lány. Én meg oroszlán. Mozgalmas a kapcsolatunk, mondhatni napi harc.

Érdekes módon őt inkább úgy írnám le, hogy nem (annyira) hisztis, mint inkább erőszakos, akaratos - és duzzogós, ha nem az van amit ő gondol. Mint egy gyerek :)

De szerencsére hamar megunja a duzzogást! Szóval fene tudja, ha simán hisztis lenne azt nagyon nem bírnám, de így nem unatkozunk :) Amúgy borzasztó nagyszájú és szemtelen, de én szeretem!

2009. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőm is kos... Hát igen ő is elég hisztis tud néha lenni, de egyébként nagyon kedves, ha nem jön rá az 5 perc. :D

De én bírom a hisztijeit, nem tud velük kiakasztani, bár az osztálytársaink nagy részét igen.


Egy nyilas.:)

2009. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is kos vagyok. És ahogy egy előző válaszoló írta, én is hajlamos vagyok duzzogni, és akaratos vagyok. Próbálok változtatni dolgokon, de az ember nem tud teljes mértékben megváltozni. Remélem a párom még sokáig elfogad a hisztijeimmel együtt :)
2009. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem hiszen a csillagjegyekben.
2009. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nevetséges, ha valaki ilyen humbugra fogja a baromságait..
2009. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem is vagyunk, hanem ön- és céltudatosak, és ha valami nem úgy történik, ahogy elvárjuk/elterveztük, akkor mindenben keressük a hibát, magunkba és másokba is. Nem tudunk hideg fejjel gondolkodni...

17 kos lány:D

2009. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is kos vagyok,én is fejjel megyek a falnak,török zúzok magam körül máskor pedig hihetetlenül ok szeretetet tudok adni.Nem tudok türelmes lenni,hiába próbálom,nem tudom türtőztetni magam hiába próbálom,imádok másokon uralkodni egyszerűen mi vezető jegyek vagyunk...

Kivel jövök ki?A tüzes jegyekkel...a többiek nekem tutyi mutyik,érzelgősek stb...de érdekes csak a párkapcsolatokban(íg értettem azt is h a tüzes jegyekkel kijövök)...viszont barátoknak csak a többi jegyből tudok elképzelni:)

2009. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek!!Várom,még a tanácsokat:)
2009. aug. 15. 23:41
 20/20 anonim ***** válasza:

anyám kos.... mostmár mindent értek =(

14/F

2011. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!