Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szeretitek?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagy fenekem van 160cmhez 45kg nincs nagy mellem 70C van egy kicsi fölösleg mindenhol. Tudom hogy a belső de ha nem tetszik valaki akkor nem ismerkedsz meg vele. Ilyen külsővel van esélyen a izmos magas pasiknál pl:vv Gergő, vv Cristofel. Lécci normális választ

ui.más páldát nem tudtam.


2012. szept. 19. 16:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
az, hogy ilyen emberekkel peldalozol, a legtobb normalis embernel kizaro ok, a segged meretetol fuggetlenul. mellesleg 45 kilosan hol a feneben van rajtad folosleg?
2012. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
tényleg van
2012. szept. 19. 17:31
 23/38 anonim ***** válasza:

én sem igazán tudom elképzelni:)

tudod mennyi 45 kg?

kb 1 5-ös bicepsz széria :D

2012. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Hát,ahhoz látni kéne,de így elméletileg lehetsz jó csaj is,meg csúnya is.Erről eszembe jutott a vicc:

-Apa,mi a különbség az elméletileg,és a gyakorlatilag közt?

Az apa kicsit gondolkodik,majd megszólal.

-Gyere,meg mutatom.

Oda fordul a feleségéhez,és meg kérdi:

-Drágám,ha valaki adna 1000000 forintot,le feküdnél vele?

kis tanakodás után:

-Jól jönne az a pénz,úgyhogy igen.

Fel teszi ugyanezt a kérdést a lányának is,majd a válasz:

-Hát,fiatal vagyok,és független,úgyhogy miért ne?

Mire az apa a fiának:

-Látod fiam,elméletileg van 2000000 forintunk,gyakorlatilag 2 riban cal élünk együtt.

2012. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma, hogy a szerző ezeket a vv-csávókat tudta megemlíteni ideálként. Nyilván ő is hasonló agyi szinten áll, ezek illenek hozzá. Sokkal tragikusabb lenne a helyzet, ha esetleg azt kérdezi meg, hogy egy intelligens férfinál lehet-e esélye...
2012. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
jaj bocs már nem tudtam mást írni.
2012. szept. 19. 17:45
 27/38 anonim ***** válasza:
160cm 45 kg? Elég zörgő csontú lehetsz. Nagy fenék? Az jó! Hízz még 5 kilót és írj privátba. :D
2012. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Azért írta hogy 45 kg és felesleg van rajta, mert a bókokat akarta begyűjteni, hogy javítsa az önbizalmát. Olyan válaszokat várt hogy: "Jajj pont jó a súlyod, ne érezd magad kövérnek szegénykém, pont a nagy feneket szeretjük. "
2012. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
de nehogy fogyj még mert akkor már vállazásra sem leszel jó:D
2012. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Küldj képeket privátba. Minden nagyképűség nélkül mondhatom, hogy a hölgyeknek szakértője vagyok. :D

23F

2012. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!