Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szeretitek?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagy fenekem van 160cmhez 45kg nincs nagy mellem 70C van egy kicsi fölösleg mindenhol. Tudom hogy a belső de ha nem tetszik valaki akkor nem ismerkedsz meg vele. Ilyen külsővel van esélyen a izmos magas pasiknál pl:vv Gergő, vv Cristofel. Lécci normális választ

ui.más páldát nem tudtam.


2012. szept. 19. 16:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Nekem például kimondottan az ilyen lányok a gyengéim!

186 cm vagyok, 84 kiló és izom is van, max ha nem akkor fagyizom :DDD

Komolyan: nekem tényleg bejön az ilyen tipusú csaj!

2012. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igen kb nekem is ilyen nagya a fenekem talán valamivel kisebb de kb :(
2012. szept. 19. 17:10
 13/38 anonim ***** válasza:

Szánalom, hogy a mai lányok szemében az ilyen VV Cristofel FÉRFI... egy büdös senki, alpári paraszt... aki ilyenekre izgul az szememben nem nő és kellene a hóhérnak... :/


Ez "férfi": :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=tHLgqfhDFWc&feature=player_em..


Én a sz*rt is kirugdosnám amúgy belőle, semmi szüksége a társadalomba ilyen hulladékokra... mondjuk a sok cigány mellett, akik itt élnek M.o.-on - pontosabban ölnek és fosztogatnak, lopnak(sajnálatos módon büntetlenül) - nem tűnik ki (szintén sajnálatos módon).


Röviden: akinek ilyen "pasi" tetszik, mint a példákban az ne akarjon magának izmos pasit, mert ott gondok vannak a SZEMÉLYISÉGÉVEL.

Amúgy egy 160cm-es 45 kg-os csajszi bármikor foghat magának férfit. Lefogadom már kaptál is privát üzeneteket kedves kérdező!


Mellesleg ha 45 kg-vagy és azt írod, hogy "felesleg" van rajtad, én elgondolkodnék a helyedben, hogy nem-e vagy ANOREXIÁS??? o.O

2012. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Mókusgyilkos ***** válasza:

KB? XD ha ez nem fotóbolt akkor nem tudom mi az.

ASOT: igazából furcsa mód annyira nem volt vészes bár tény h 52-54 kilósan jobban mutatott [mondjuk 174 centis csajnak még az is bőven über vékony]

2012. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 nagylzs ***** válasza:

Jó az!


Az hogy kinek jössz be, nem csak a feneked méretétől függ. Nem tudom ki az a vv Gergő, meg vv Cristofel. De ha tudnám, akkor se tudnám megmondani hogy bejönnél-e nekik. Mert ezt ránézésre nem lehet megmondani. (REMÉLEM NEM VELÜK AKARSZ ÖSSZEJÖNNI???)


Ha téged zavar a feneked, akkor diétázz és kezdj el sportolni. Ettől függetlenül még lehet hogy összejössz valakivel, aki azt fogja tőled kérni hogy hagyd abba a diétát...

2012. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

drágaságom,szerintem cristofelnél akárhogy nézel ki van esélyed.

gergőkénél nem tudom,de ő nem tűnik olyan nagy gyökérnek mint az emlitett másik úriember,de igy had ne próbáljuk már megmondani látatlanban hogy ilyeneknél lenne e esélyed!

2012. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 ASOT ***** válasza:

Mókusgyilkos:

végül is, kinek milyen az alkata, van akinek a csontjai erősek van akinek meg az izom több. ami már szerintem jó a 170cm-hez az már az 54 kg körül van.


nem is ez a baj, hanem az , hogy ki kinek akar így tetszeni és miért ilyen, és ki kedvéért fogy le vagy hízik el, rajongásból? vagy a média által? vagy mert a párjuk azt követeli? Ha emiatt na az egy nagy marhaság...

2012. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

160-hoz lehet nem kevés a 45 kg.

Exem 165 volt kb és 51 kg volt. Annó én meg is fogadtam hogy 50 kiló alatt nem kezdek ki csajjal.


Persze ha kisebb mint az átlag akkor érthető.

51kgjával se nagyon volt rajta felesleg. Győzködnöm kellet hogy azért a lapos has ne legyen, mert nem a csontjait akaron fogni/látni. Így hízókurára vettem pár kilót fel is adott, és úgy volt számomra "tökéletes".

2012. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Biztos nincs akkora hàtsod mint a csajnak, én 60 kg vagyok 176 cm-rel, épp hogy a derekamon és a combomon van egy pici, meg a mellemre jött most (16hkm:)). Nem tudlak ilyen paràkkal ekkora potrohhal elképzelni:D Biztosan szép az alakod csak nem làtod jol:)))
2012. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

vv cristofel és vv gergőt csak alkatra írtam. sőt cristofel fején kívül szerintem nem rossz pasi se mindegy azért ők mert gondoltam ismeri őket a túlnyomó többség.

Diétázom szinte alig eszek de volt olyan is mikor ettem és fogytam. Rendszeresen sportolok heti 4x egy órát és futni is szoktam volt mikor mindennap 4km futottam nem fogytam híztam. Bármit csinálok koplalok vagy teli eszem magam nem fogyok nem hízok alkatilag ilyen vagyok.

2012. szept. 19. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!