Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Colától tényleg impotensek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Colától tényleg impotensek lehetünk?

Figyelt kérdés
Csak hallotam.
2009. júl. 31. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Aszpartam csak a LIGHT Cola-ban van.

A nem LIGHT-ban gyümölcscukor.

2009. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg a szénsav értágitó!
2009. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kolában levö foszforsav tönkreteszi a csontokat kioldja a kalciumot és az ásványi anyagokat helyettük a benne levö kátrány lerakodik a csontokban!

A benne lévö rengeteg cukortól idönap elött kifexika hasnyálmirigyed és cukorbeteggé válsz

A koffein - cukor együttes pedig rossz hatással lesz az idegrendszeredre ha tartósan rendszeresen fogyasztod


Ha nem iszol elalszol meg idegbeteg ingerlékeny leszel töle

Ha iszol akkor meg nem birod abbahagyni és tulpörögsz töle aztán kidölsz mind egy zsák xar..


Mellékesen megjegyezném hogy az az összetétel amit a kolásövegen láttok nem a teljes összetétel a mai napig titkosak bizonyos alkotói mind a koka mind a pepsi kolának, nem véletlenül!!


A koka kólanak pl köze van a Kokka cserjéhez is amiböl a kokain készül!!

2009. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

08-01 11:21


A fruktóz szerinted mi?


Segitek!!


Gyümölcs cukor!!


Természetes formájában méz, de amit a kolában iszol az szintetikus..

2009. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A light kolában is van cukor, és ezt onnan tudom hogy az egyik imserösöm cukorbeteg és ha iszik Light ot akkor egy idö után rosszul lesz töle max többet kell belöle innia..


Azt meg el ne higyjétek hogy csak gyömülcscukor van benne van abban mindenféle cukor szacharóz is és cukoralkoholok is meg egyéb szintetikus cukrok csak ezket nem írják rá.

valamennyi vanilia aroma is van benne.

2009. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok, a másik kedvencem az


Ammóniás szulfitos karamell amit elöszeretettel alkalmaznak szinezékként de persze csak anniyt irnak az üvegre hogy karamell


Ebböl a vásárlónak annyi szokott lejönni hogy oylan mint amit a dobostorta tetejére önt a serpenyöböl!


HÁT NEM OLYAN!!


Ez a fajta hólyagrákhoz vezethet...

2009. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

08.07. 00.28.


Ezt mondtam én is, Olvass már vissza nagyokos!

2009. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!