Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami a háttérben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami a háttérben? Miért mosolygott már rám párszor?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, látásból ismerjük egymást, nem falubeli, de itt dolgozik az egyik cégnél. Általában ebédidőben szoktunk találkozni, köszönünk egymásnak. Többször volt már, hogy mosolygott rám. Ma mentem vissza ebédből, a cég bejárata előtt hülyéskedtünk az egyik ismerős sráccal, a csaj is igyekezett vissza dolgozni. Amikor a közelünkbe ért, mélyen a szemembe nézett, mosolygott egy nagyot, és köszönt, hogy "sziasztok", de végig rám nézett. Nem tudom, talán azért mosolyog, mert látja, hogy kicsit gátlásosabb/csendesebb típus vagyok, és "poénosnak" találja, vagy mittudomén (néha vannak "paranoid" gondolataim, hogy biztosan nevetségesnek/szánalmasnak találnak, mert nem vagyok jó pasi stb.). Tudom, hogy az ilyesmiből nehéz messzemenő következtetéseket levonni, de megköszönném, ha valaki tudna valami értelmeset mondani a témában (mondjuk volt hasonló tapasztalata, "élménye"), mire is lehet ilyenkor gondolni.
2012. szept. 17. 20:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én a magam részéről kicsit furcsának tartom azzal indítani, hogy "tetszel, megismernélek", ez szerintem nem mindenkinél jön be, lehet, hogy van, akinek ez sok így hirtelen. Amúgy a másik lány nekem jobban tetszik, de nem tudom, tőle mit remélhetek. Sajnos ritkán tudok eljutni a munkahelyére, és nem mindig van ott, amikor megyek.
2012. szept. 25. 19:12
 12/17 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan! Nehogy a két szék közé ülj. :) Persze! Az változó, hogy kinél melyik jön be, de komolyan csak azon múlik, hogy mikor teszed meg az első lépést.
2012. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azt éppenséggel nem tudom, mikor kellene megtennem. Nem akarom se túl hamar, se túl későn. Viszont tényleg ott van az is, hogy ki tudja, mikor találkozom vele legközelebb. Lehet, hogy csak hetek múlva. Érdekes, hogy arra a lányra kevesebbet gondolok, akiről a kérdés szól, a másikra annál inkább. :S
2012. szept. 25. 20:32
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom jobban megértetni veled... sajnálom... én rajta voltam...
2012. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ez furcsa dolog, volt olyan, akitől elég hamar kértem telefonszámot, msn-címet, meg is adta, aztán amikor elhívtam, akkor azt mondta, hogy nem ér rá, de később mgbeszéljük. A végén meg nem is reagált, pedig nem mondható, hogy töketlenkedtem volna.
2012. szept. 28. 09:06
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt hívják elutasításnak (bár nem a legegyenesebb fajta)... bele pedig nem haltál ugyebár.
2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem haltam bele, csak vagy egy hétig emésztettem magam. Túlságosan lelkizős vagyok, és nagyon rosszul érint az, hogy sosincs sikerélményem. Őszintén szólva félek kockáztatni, így is elég kevés az önbizalmam és az önbecsülésem. Kezdek kiégni a sok kudarctól, és az a leginkább elszomorító, hogy mindig csak visszautasítás, sikertelenség, közömbösség, pofáraesés van.
2012. szept. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!