Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami a háttérben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami a háttérben? Miért mosolygott már rám párszor?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, látásból ismerjük egymást, nem falubeli, de itt dolgozik az egyik cégnél. Általában ebédidőben szoktunk találkozni, köszönünk egymásnak. Többször volt már, hogy mosolygott rám. Ma mentem vissza ebédből, a cég bejárata előtt hülyéskedtünk az egyik ismerős sráccal, a csaj is igyekezett vissza dolgozni. Amikor a közelünkbe ért, mélyen a szemembe nézett, mosolygott egy nagyot, és köszönt, hogy "sziasztok", de végig rám nézett. Nem tudom, talán azért mosolyog, mert látja, hogy kicsit gátlásosabb/csendesebb típus vagyok, és "poénosnak" találja, vagy mittudomén (néha vannak "paranoid" gondolataim, hogy biztosan nevetségesnek/szánalmasnak találnak, mert nem vagyok jó pasi stb.). Tudom, hogy az ilyesmiből nehéz messzemenő következtetéseket levonni, de megköszönném, ha valaki tudna valami értelmeset mondani a témában (mondjuk volt hasonló tapasztalata, "élménye"), mire is lehet ilyenkor gondolni.
2012. szept. 17. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A háttérben, sötét erők gyülekeznek...melyek majd egyszer mikor már leginkább nem számítanál semmi rosszra akkor fognak kitörni és elpusztítani téged, és halálának halálával halsz!
2012. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Először is nem igazán értem mire akarsz választ kapni. Hogy mért nézett rád? Vagy mire gondolsz azzal hogy "mire is lehet ilyenkor gondolni."? Én azt veszem ki ebből hogy azért mosolygott, mert bejössz neki. Lehet a kinézeted miatt, lehet azért mert gátlásosabb vagy.
2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hogy mire keresek választ? Háááát... Talán arra, hogy ez a mosolygás szimpátiaalapú-e, illetve hogy miből lehet megtudni (meg lehet-e tudni egyáltalán), hogy mondjuk tetszem neki, vagy éppen az ellenkezője. Meg arra, hogy ha ez többször megismétlődik, az jelenthet-e valamit, pl. a tetszés kinyilvánítását. Talán bonyolultan fogalmaztam, de a lényeget valószínűleg ki lehet hámozni.
2012. szept. 17. 20:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha többször megismétlődik, akkor hívd el a kajaszünetben hogy: "Szia xy vagyok sokszor láttalak már itt, volna kedved velem ebédelni?" és ebből rögtön kiderül hogy bejössz e neki. Én inkább a "házi nyúlra nem lövünk" állásponton vagyok. Meg kell gondolni az embernek ha a munkatársával kezd ki.
2012. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Talán félreérthető voltam, de nem vagyunk munkatársak, más-más helyen dolgozunk. Csak általában délben szoktunk összefutni az utcán, amikor ő is megy ebédelni, meg én is. Az ő munkahelye mellett szoktam eljárni, úgyhogy van némi esély arra, hogy összetalálkozzunk. :)
2012. szept. 21. 22:17
 6/17 anonim ***** válasza:

Mit vársz milyen jelet adjon még, hogy leszólítsd? :D

Tudod mi van a háttérben? Kb ez a gondolata: Gyerünk már!!! Naaaa!!! Mi lesz?!

2012. szept. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom, nem tudom, mit is mondhatnék neki. Másrészt meg annyira furcsa belegondolni abba, hogy talán tetszem valakinek, ez nem igazán szokott előfordulni.
2012. szept. 22. 20:15
 8/17 anonim ***** válasza:

Mondd ezt neki:


Olyan szép mosolyod van. Nincs kedved meginni egy kávét valamikor? Aztán kérd el a számát. :) Mindenki tetszik valakinek. A nők sosem fognak odalépni hozzád és megkérni a kezed. :) Amelyik igen, na attól meg menekülj! :D Nyugodtan szólítsd le. A mosoly a garancia, hogy nem fog kikosarazni. :)

2012. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az egyik dolog az, hogy tényleg nem nagyon szembesültem még olyannal, hogy bejönnék valakinek, régebben volt olyan, akinek talán tetszettem, de ebben sem vagyok biztos. Ráadásul sokszor volt már olyan, hogy azt hittem, tetszem valakinek, de aztán kiderült, hogy félreértelmeztem dolgokat, vagy nem tudom, így még bizalmatlanabb lettem. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy van egy másik lány, aki nekem jobban tetszik, de nem tudom, ő mit gondol. Egyébként is elég sokat szoktam görcsölni, vannak olyan dolgok, amik gátlásossá tesznek. Gyerekkoromtól kezdve voltak/vannak problémák (túlzott gátlásosság, "antiszociális" viselkedés, vagyis régebben sokat görcsöltem pl. társaságban, és nem is szívesen vágytam oda stb.), és kicsit félek attól, hogy a lányok elfordulnának tőlem, ha kiderülne az ilyesmi. Nem feltétlenül a saját hibámból, de gyerekkortól kezdve nem úgy alakult az életem, mint egy "normális" embernek, kimaradt pár dolog, és szerintem ez is okozza azt, hogy miközben vágyom egy társra, ugyanakkor bennem van a félelem is, és nem nagyon tudom elképzelni, hogy milyen lenne egy kapcsolatban.
2012. szept. 24. 08:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Szedd magad össze! Férfi vagy, nem teheted meg, hogy csak pislogsz. Mérlegeld, hogy melyik csaj kell és lépj. Nem kell odamenni és rögtön megkérni a kezét. Hidd el, hogy a csajok jobban értékelik, ha nem kertelsz és őszinte vagy, mintha csak tapogatóznál. Nekem a legtöbb siker egyszerűen ennyi szöveggel indult: Szia! Tetszel. Megismernélek.


Mondd! Akkor mi van, ha elutasít? :) Semmi! Akkor leszólítod a másikat. A csajoknál nagy pont, ha fiú helyett férfi vagy és hidd el tényleg értékelik, ha mersz lépni. Ne félj! :)

2012. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!