Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hisznek a pasik magukról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hisznek a pasik magukról?

Figyelt kérdés

Ha a csaj kidobja a pasit egy másik srácért mert a volt pasija nem képes már annyit törödni-e vele mint a jelenlegi pasija. Ezért a volt pasija a csajt lek*rvázza! Miért???

És az milyen h pasi dobja a csaját másik csajért? Rájuk mit lehet mondani?


2009. júl. 30. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
A pasik szentek a nőkhöz képest. Én pasi vok. És most éltem át egy olyan szakítást, hogy előtte való nap szerelmes volt és velem akart örökre lenni. Na az milyen ha pénteken még vissza akar vszeg jönni szombaton a hátam möögött piál és smárol vkivel aki kishiján lefekteti. persz észnél volt részegen is. És vasnap egy másikkal simán..Ja és most meg tegnpa is velem is smárolt. Én nem tartom ribancnak...Ő nagyon azt mondja magára. De inkább ti nők mit hisztek magatokrol. Ha egy pasi megcaslás nélkül hagyja el a nőjét legalább nem találkozik 1 nap mulva csajjal h smároljanak:S Bocsi, de nők ezt el kell ismernetek hogy igy van.
2009. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Emberek: vannak szemet pasik es vannak szemet csajok! de ugyanugy vannak rendes pasik es csajok! sose bizzatok el magatokat tulsagosan! sose lehet tudni h mikor ver at a masik.egyszeruen meg kel talalni a megfelelo part es kesz! amugy az a qrva aki penzert lefexik masokkal! es igen sajnos a pasit nem lehet leqrvazni,de attol meg lehet diszno,egy utolso szemet alak,f*sz fej,stb.
2009. aug. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez besz@rás!!


"Ha a csaj kidobja a pasit egy másik srácért mert a volt pasija nem képes már annyit törödni-e vele mint a jelenlegi pasija. Ezért a volt pasija a csajt lek*rvázza! Miért???"


A körülmények számomra ismeretlenek. Adok egy helyzetet: lehet, hogy a srác dolgozott, és nem volt rá annyi ideje. Szóval nyomja a melót minden nap, a csaja napközben baszogatja, hogy hiányzik. Pasinak is hiányzik, de dolgoznia kell.

Hazaér a munkából, a csaj közli vele, hogy kidoblak, mert van az XY lacika, akit a faterja pénzel, és egész nap azt csinál amit akar, tele tudja tankolni a verdát, meg tud inni 3 eviant egy ültő helyében a leroyban és 1100 forintos cigit szív. Nyilván a pasit b@szni fogja, hogy a csajnak alapban nem ő kell, hanem a gondoskodása, csalódik a lány értékeiben, mivel az emberi tartását, helyzetében való helytállását holmi rossz körülménynek betudva tovább áll. Ezzel pedig megalázza a pasit, közben azt sem tudja mit okoz vele neki. Érdekek, felszínesség.


"És az milyen h pasi dobja a csaját másik csajért? Rájuk mit lehet mondani?"


Most leírtál egy esetet, amiben a csaj dobta a pasiját egy másik pasiért. Esküszöm, könnyesre röhögtem magam, de azért mert közben már sírok is.

Azért törj pálcát mások feje felett, általánosíts, és fordított súlyozással csinálj magadból bohócot. Abban biztos lehetsz, hogy egy pasi sem hiszi azt magáról, amit te magadról, és a szenzációs megközelítésedről.

Sok fejlődést, ha lepontozol úgyis igazad lesz :)

2009. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez az általánosítás!mit gondolnak magukról a pasik??mit gondolnak magukról a nők??Igaz nagyon sok olyan pasi van aki kihasználja a nőket, de ez forditva szintugy igaz!Addig jó egy pasi amig van sok pénz a tárcában, ha már nincs akkor tipli van!Viszont vannak olyan férfiak, és nők, akik tiszta és nyílt lapokkal játszanak!Nekik ugyanugy kevés esélyük van boldognak lenni hisz mindenkit egy kalap alá vonnak!Ez Röhelyes!Engem is ribancozott le a volt párom, azért mert szakítottam vele, de nem csaltam meg stb...én mit mondtam rá h szevasz Drágám nincs kedvem vitázni!És eljöttem!
2009. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek nem pontoztalak le eggyáltalán! Különben a pasi eggyáltalán nem dolgozott inkább a haverjaival lógott egész nap!=) Ha dolgozott volna nem lenne itt a kérdés!=)
2009. aug. 5. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!