Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hisznek a pasik magukról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hisznek a pasik magukról?

Figyelt kérdés

Ha a csaj kidobja a pasit egy másik srácért mert a volt pasija nem képes már annyit törödni-e vele mint a jelenlegi pasija. Ezért a volt pasija a csajt lek*rvázza! Miért???

És az milyen h pasi dobja a csaját másik csajért? Rájuk mit lehet mondani?


2009. júl. 30. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Disznó!!
2009. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

mit hisznek magukról a hülye hisztis p.csák, amikor a csajom az ágyban találom valakivel. mit mondjak rá bdös krva istenit. hülye ribancok.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
pl.: szemét hülye p.cs, szemét fax, szóval sok mindent.
2009. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Ahh, a aspikat nem lehet úgy otthagyni,hogy ne qrvázzanak le meg mondjanak el mindennek. Nekik ez nagyon sérti a büszkeségüket, ahelyett hogy gondolkodnának miben hibáztak, de ezt csak nagyon kevés tudja,...mármint használni az eszét.

tiszt kiv.

Amúgy szard le :)

2009. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

most csak általánosítasz.


nem minden nő krva, ugyanígy nem minden férfi "disznó".

2009. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Én azt hiszem magamról, hogy egy gyökér ember vagyok :D
2009. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó vagyok: 22/F :D
2009. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
66%
háát nem tudom de én elbeszélgettem a pasimmal hogy ez tul gyors nekem tökre megértette és inkább gürcölt azért hogy jo legyen nekem...
2009. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
19:43-nak Nem arra gondoltam, hogy a csajod egy másik pasiwal enyelegjen, hanem csak a lány a szíve után menne és előtte megmondaná a faszijának, hogy jó volt veled meg minden de nem tudom folytatni mert, a távolság is meg valaki mást szeretek. Remélem így már értitek. Amúgy igaz velem ez megtörtént de ő engem megcsalt 3 hónaposan és én vissza fogadtam neki adtam a szűzességem és 18 hónaposan meg szaktottam vele mert, jóban voltam azzal a sráccal ( akivel jelenleg járok ) és őt ezt zavarta mielőtt szakítottunk volna akkor vágta a fejemhez, hogy én egy utolsó kis k*rva vagyok! =( Pedig csak a szívemre hallgattam!
2009. júl. 30. 23:25
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!=)
2009. júl. 30. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!