Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy bejövök egy lánynak?

Figyelt kérdés

Túl közel kerültem (semmi nem volt, de simán lehetett volna, akár később) egy osztálytársamhoz randi (ismerkedős találkozás inkább) során és másnap levegőnek nézett, sőt elkerült, lehet, hogy a barátja miatt, de lehet, hogy azért mert nem ütöttem meg eléggé a szintjét.


Honnan lehet tudni, hogy a kettő közül melyik áll fent?

visszafolytja az ösztöneit, vagy tényleg gáznak tart és megpróbál lekoppintani?


2012. szept. 7. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hány évesek vagytok...
2012. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20-22
2012. szept. 7. 12:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy elnéztem valamilyen szinten a testbeszédével tükrözi a mozdulataimat, pl órán amikor mozdultam általában ő is mozdult, a lábait felém tette keresztbe téve. A szeme sarkából mintha figyelne, de határozottan kerülné a szemkontaktus minden formáját.
2012. szept. 7. 12:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Látványosan nem néz rám, főleg nem a szemembe. Viszont ha pl háttal vagyok vagy valami, van egy olyan érzésem mintha néha rámnézne.
2012. szept. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!