Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalok miért kérdezik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok miért kérdezik meg percenként hogy elég nagy-e a szerszám?

Figyelt kérdés
én soha nem mértem, és soha nem gondoltam róla hogy kicsi,nagy, görbe, lapos, hegyes, kutya pö.cs formájú stb...
2009. júl. 28. 17:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A lány azért kérdi mert szeretné tudni vajon a pasin az is ideális számára ?, én ugyan soha nem kérdeztem ilyet még pasitól de biztos csak akkor tenném ha tényleg tökéletesen néz ki számomra akkor már emg akarom tudni mindenhol az e :D A srácok meg azért hogy felvághassanak kié a nagyobb.
2009. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!