Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalok miért kérdezik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok miért kérdezik meg percenként hogy elég nagy-e a szerszám?

Figyelt kérdés
én soha nem mértem, és soha nem gondoltam róla hogy kicsi,nagy, görbe, lapos, hegyes, kutya pö.cs formájú stb...
2009. júl. 28. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom. Szerintem te gondolod jól. Mindenkinek egyéni és ez így van jól. A méret és a forma sem igazán lényeges, ha két ember igazán szereti egymást.
2009. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Önbizalomhiány.
2009. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert a neten ismerkedünk, és a netes lányok mindig arról áradoznak, hogy mi a minimum nekik, meg szerintük mi az átlagos.. És egy átlagos fiú ez alatt van..



(23/F)

KG

(A kérdezők értékeljék a válaszaim)

2009. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert sajnos a normális értékek már nem olyan fontosak nekik, lányoknak a "szerszám méret" a fontos, fiúknak meg a mellbőség...

Hogy megbízható, kedves, figyelmes legyen, az csak utána jön, sajnos...

Úgyhogy igaza van a kérdezőnek.

Én szívesebben dicsekednék azzal, hogy 2 éve együtt vagyunk és még mindig hoz virágot, még mindig udvarias stb. Nem pedig azzal hogy jééé képzeld a pasimnak 20 centis a szerszáma!


L18

2009. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Egyszer egy pasi kitalálta, hogy az övé bizony 20 centi, hiába volt csak 14, úgy gondolhatta, jobban hangzik a 20. Talán az előző barátnője azért hagyta el, mert akkora kell neki, már sosem tudjuk meg. Mindenesetre, a következő lány már azt hitte, az a szerszám bizony 20 centis, a következő partnere 16 centijét pedig ez alapján már már 22-nek nézte. - Így kezdődött, hogy a pasik a farkuk hosszán aggódnak, a nők pedig nem tudnak 20 centire a másik kocsitól parkolni, hisz 20 alá a legapróbb falloszú hím sem adja, ha egy nőnek dicsekszik.


A másik ok, hogy nem olvassák az ősi szerelmi kézikönyveket, melyek megmondják, nem a kulcs mérete a lényeg, hanem hogy beleilljen a zárba, és jól forgassák.


Én is (szinte) mindig megkérdezem netes ismerkedésnél, hogy mekkora. Elvégre a pasik is azzal kezdik, hány kiló vagyok, meg mennyi a mell-csípő-derékbőségem! Engem pedig egyik se érdekel.

2009. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9:59-es, 20 éves lány szólottam, nem tudom hány centi a mellem-csípőm-derekam, és sosem mértem a szeretőm nemesebb szervét.
2009. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Mert képzeld el, egy kisebb méretű csőkulccsal nem lehet meghúzni semmit, ugyanúgy mondjuk egy kicsi heggyel a csavarbehajtóban sem lehet a csavart befúrni.

A barkácsszerszámok nem véletlen vannak megszámozva. Egyszer szereltem a bicajt és nem volt pont az a méretű kulcs... baz, ne tudd mekkorát szívtam.

2009. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
10:18, ez jóóó! :D Kereshettél volna kisebb / nagyobb bicajt!
2009. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Mert képzeld el, egy kisebb méretű csőkulccsal nem lehet meghúzni semmit, ugyanúgy mondjuk egy kicsi heggyel a csavarbehajtóban sem lehet a csavart befúrni.

A barkácsszerszámok nem véletlen vannak megszámozva. Egyszer szereltem a bicajt és nem volt pont az a méretű kulcs... baz, ne tudd mekkorát szívtam"


hát ez kb ezzel ér fel: embert ölni lehet 8as kulcsal is, meg 32essel is. csak hozzáállás kérdése az egész. meg technika és tapasztalat.

2009. aug. 2. 11:55
 10/11 A kérdező kommentje:
ja meg rohadt sértő, ilyet írni, egy gyereket szülő anyának.
2009. aug. 2. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!