Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha hintázni hívom első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha hintázni hívom első talin? A haverjai nem cikiznék érte?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel msnen szoktunk dumálni, és látásból ismerjük egymást. Arra gondoltam, hogy ma elhívnám talizni. Itt lakik pár utcányira, úgyhogy ezzel nem lesz gond. Csak hát én úgy gondoltam a talit, hogy egy játszótéren lenne.:D Mivel jobb nincs (faluban lakunk - semmi fagyizó v ilyesmi). Gáz lenne, ha játszótérre hívnám első talin?:S A haverjai nem cikiznék érte?:/

16/L (Ő 16/F)


2009. júl. 28. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi hintázás közben jöttünk össze a barátommal, szóval ez nem gáz. De én a helyedben megvárnám, amíg ő hív el téged.
2009. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Noss igen.. Ő már hívott engem, csak részemről nem jött össze az a tali.
2009. júl. 28. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne foglalkozz a haverjaival. Azzal törődj hogy te megszerezd magadnak a pasit. És ez a várjunk a pasira dolog is hülyeség. Mi van, ha ő nem olyan típus.. Ha akarod ott, akkor kezd el finoman megközelíteni, és szerezd meg magadnak. Ennyi! :)


(23,F)

KG

(A kérdezők értékeljék hogy mennyire tetszik a válaszom.)

2009. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Előzőben "ott" helyett "őt" akartam írni... )
2009. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az előző barátom hívott el hintázni első randin. :) Nyugodtan hívd el, kit érdekelnek a haverjai? Valószinűleg nem mondja el majd nekik részletesen a programot, csak annyit, hogy találkoztok mondjuk a játszótéren. Nincs ebben semmi.
2009. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ne hintázni hívd, hanem "beszélgetni a játszótérre". :P
2009. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ohh:D:D
2009. júl. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!