Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy komolyan vegyenek a pasik?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, naiv, jóhiszemű.

Az emberek 99%-a szerint nagyon helyes arcom van, jó alakom van és szép a mosolyom.

Emiatt sokan legyeskednek körülöttem, de mindenki csak az ágyában tud engem elképzelni, senki nem vesz komolyan. Nagyon el vagyok keseredve. Idáig csak velem egykorúakkal ismerkedtem, most már belekerültem egy nagy közösségbe, ahol tőlem csak idősebb pasik vannak (25-35-ig), de a helyzet mégis változatlan, pedig azt mondták sokan hogy idősebb pasi való hozzám, mert érettebb a gondolkodásom.


Szerintem valamit nagyon rosszul csinálhatok, mert régebb óta fennáll ez a problémám. :/

Mit ne csináljak, illetve mit csináljak, hogy komolyan vegyenek a pasik és ne csak szexet akarjanak? (Soha nem volt egyéjszakás kalandom)


2012. aug. 31. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt hiszik könnyen kapható vagy. Biztosan nyitott vagy és könnyen ismerkedsz, beszélgetsz emberekkel. Félreértik. Nem tudom mit kellene tenni, mert azt sem mondom hogy ne legyél ilyen, nekem pont az ilyen csajok jönnek be. De van már egy... :)
2012. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 David.sZ ***** válasza:

Szerintem csak add magad és ne higgy el mindent a férfiaknak. Próbáld meg mindenképpen megismerni minél jobban egy pasit és kiismerni, hogy rágyere nem csak a szexuális kapcsolat neki a lényeg. Nagyon nehéz, de bele lehet tanulni. Azonban semmiképpen se feküdj le senkivel se, csak akkor ha úgy érzed tényleg meg lehet benne bízni és igazán komoly a kapcsolat és van jövője. Egyáltalán ne érezd cikinek vagy szégyennek, hogy tegyük fel már mióta nem voltál pasival az ágyban. Ez a normális, hogy nem mindenkivel fekszel már le és nem is pár nap után, hanem igenis csak akkor ha már komolynak látszik a dolog. Az ilyen lányokat mint Te hívom Én normális lányoknak. Nagyon ritka...akik nem csak egy éjszakás kalandokban élnek és nincsenek pár napos kapcsolatai és értelmes is.

Remélem segítettem és örülök, hogy ismét belebotlottam egy értelmes lányba. Sok sikert.

Egyéb kérdésed van vagy segítség kéne: david.szebell@gmail.com

2012. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen nőnek azt javasolnám, hogy próbáljon meg kevésbé naivnak tűnni. A jellemzésben szerepel a naiv szó, ami a szociális együgyűségre utal, azaz szociálisan nem 100%-os (ki az manapság?). Túl nyitott és minden kérdésre azonnal az őszinte válaszon gondolkodik. Muszáj néhány kérdést nyitva hagyni. Azaz, tűnj kicsit visszafogottabnak, nem kell mindenen nevetni kényszeresen és meg kell tanulni nemet mondani.
2012. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, hogy komolyan vegyenek a pasik?"


Ne vedd "komolyan" őket. Attól akár le is feküdhetsz velük, nem ezen van a hangsúly.

2012. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

David.sZ


Csak azok az értelmes emberek, akik feltétlenül komoly kapcsolatot akarnak a másiktól?


Ajaj, akkor a férfiak között talán nagyon rossz az arány ezügyben...

2012. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én például férfi vagyok, és egyáltalán nem gondolkozom egyéjszakás kapcsolatokban.


Nyilvánvalóan arról van szó, hogy valamivel ezt váltod ki a pasikból, vagy nem találod meg azt a társaságot, ahol keresned kéne a partnered. Ha az előbbi a helyzet, akkor gondolkozz el rajta, mi okozhatja, ha az utóbbi, akkor előbb-utóbb összejön. Lényeg. hogy ne add fel!

2012. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
David.sZ írtam neked emailt!
2012. aug. 31. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!