Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél ennek az ajándéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés
Ha a barátod/barátnőd ajándékba adna neked egy olyan fényképalbumot,amiben csak ő szerepel és nem is akárhogy,hanem akt fotók vannak róla, örülnél neki? És ha igen/nem, mért? Mit csinálnál vele? -albummal/barátoddal/barátnőddel
2009. júl. 26. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy ilyen ajándéknak bárki örülne:)
2009. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

:D nekem tetszene... nemtom... sztem barátom elé jó pasi, mindene a hején van, és nekem tetszene... csak arra az albumra oda kell figyelni, nehogy kikerüljön a "közösbe"

kicsit kellemetlen hejzet lenneXD

2009. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenki örülne neki :P

Amúgy kösz az ötletet.

2009. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha én kapnék ilyet a Szerelmemtől (nem a párom :D), akkor esküszök kiplakátolnám vele a szobám falát!!! :D :$

Nagyon örülnék!!! *-* <3

16L.

2009. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

0208-asvok.

*esküszöm :$

elgépeltem :$

2009. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D és szivesen :D és semmi baj :)
2009. júl. 27. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem igen örülnék neki.

Nem úgy ismerem a párom aki cska úgy mutogatja magát, nekem igen, de nem neten/képeken.

Az amúgy ysem ugyan az.

De kinek hogy.

Nekem nemigen tetszene.

2009. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem neten mutogatná hanem neked ajándékozná fényképalbum formájában
2009. júl. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!