Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt a srácot?

Figyelt kérdés
ismerem vagy 2 hónapja. de ez nem lényeg :P tegnap találkoztunk vele lb-mmel, ő szólított le minket, de teljesen furcsán viselkedett. elvileg az exének a gyerekének a játékait vitte volna vissza nekik. mondta, hogy menjünk vele, aztán mi mivel úgysem tudtunk semmit sem csinálni, mentünk vele. aztán előttük leültünk lb-mmel amíg ő felvitte a cuccot, mivel az exe nem volt otthon. de tiszta nyugtalan volt, nem ült le velünk, hanem azt figyelte mikor jön az exe (elm. az, bár nem vagyok benne már biztos) aztán ahogy meglátta, csak annyit mondott ott az exem és már rohant is oda hozzá. köszönés nélkül ott hagyott minket, aztán 1 óra várás után, elindultunk lb-mmel felénk, és nagy pechünkre ott játszottak "haverjaival" , meg exével. de fel kapta egy pillanatra a fejét, ránk nézett de le se szarta hogy arra megyünk, még köszönni sem köszönt. de még a vicc az egészbe, hogy lb-m mondta, hogy bejövök neki. a srác egyik haverja meg azt mondta, hogy együtt vannak az exével... most kinek kéne hinnem?
2012. aug. 28. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?!
2012. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. amit elsö is kérdezett

2. mi az az lb? :D

2012. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tom hogy az lb az mi, de ha megvolt a lehetősége nálad, és nem élt vele, akkor gondolom nem akar tőled semmit. Ha pedig a srác haverja szerint együtt van az exével, akkor mi is a gond? Van egy pasi, aki az exével van és nem érdekled, ez a helyzet.
2012. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lb-legjobb barát :)

am mi 15 ő meg 20

2012. aug. 28. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz.
2012. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
én nem értem. mondjuk lehet hogy el kellett volna olvasnom a kérdést is
2012. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!