Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki, ha egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki, ha egy fiú nem borotválja a nemi szervét?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 18:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, egyébként is a lényeg hogy a barátnő fogadja el a továbbiakban, másnak miért számítson.
2009. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát az exemnél megköveteltem, hogy legyen csupasz, mert ő is elvárta ugyanezt tőlem! A mostani páromnak szőrös és annyira tetszik, hogy az valami hihetetlen! :)

Csak még annyit, hogy a szőrös sem feltétlenül büdös, mert azt is lehet ápolni...

2009. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%

mindent lehet ápolni, és akkor nem lesz büdös.


a barátom le szeretné magának borotválni, én meg próbálom rávenni, hogy ne, mert nekem így sokkal jobban tetszik, és borotválva szerintem olyan, mint egy meztelencsiga. ez a férfi nemiszerv borotválás még csak nem is olyan régen jött "divatba".


én csak akkor borotválom, ha van barátom, és akkor is max hetente. nem akarom, hogy annyira megerősödjön, hogy aztán majd olyan lesz, mint egy 40 éves pasi arcán a szőr. és 2 naposan már ígyis szúr. nekem is kellemetlen, és a barátomnak sem lehet kellemes.


az meg hülyeség, hogy a rendes szőr szúr. már miért szúrna? egy cseppet sem.


ízlések, és pofonok, nekem szőrösen tetszik. minek kell, hogy nagyobbnak látszódjon? engem nem érdekel, hogy 1-2 centivel hosszabbnak tűnik e, vagy sem. hanem hogy használja. ha meg már bennem van, vagy ő a számban, akkor meg már teljesen mindegy.

2009. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!