Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki, ha egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki, ha egy fiú nem borotválja a nemi szervét?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 18:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne ciki , hogy borotválja ??

Beszéld meg az aktuális pároddal. Szerintem nem ciki, hogy borotválod. higénikusabb

2009. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mi az esztétikus meg a higiénikus, amikor 1-2 napos már. Mert gondolom nem borotválja minden áldott nap... A normális szőrös amúgy egyáltalán nem dörzsöli ki, nem tudom ezt honnan vetted. A borostás dörzsöl.
2009. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért kell ráfogni, hogy higiénikusabb? Ha fürdik, akkor a szőrös is ugyanúgy higiénikus. Mindenkinek szíve joga, hogy borotválja-e. Bár szerintem férfiasabb ha nem teljesen csupasz. Nem szeretem annyira a csigafiúkat.
2009. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
én nem szeretem a szőrős pasikat sztem meg jó ha borotválja higénikusabb is
2009. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%

Meg kell beszélni a lánnyal, fölösleges ezt túlbonyolítani.

19/F

2009. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha kicsit szőrös, nem érdekel, de azért ne olyan dzsungel legyen, amiben Tarzan is eltéved, nemhogy én... :S xD

16L.

2009. júl. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát egykét naposan már igencsak szúr, én totálisan ellene vagyok,de a túl szőröset se szeretem. Azt szeretem ha igényesen rövidre vágja.
2009. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Ciki ha borotválja?

Kedves 18/L látszik hogy te sem csípted még oda zipzárral ;)

2009. júl. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%

hát nemtom... ha nagyon frissen van borotválva az tud ám szúrni... ha meg már tényleg dzsungel van és nem találod benne... a közép út a jó, ne borotválja hanem vegyen egy hajnyirot amit csak erre használ... az a méret már nem szúr. én igénylem h rendben legyen tartva és ne egy sövény legyen amiben elejtek egy 10ft-os és eltünik:S


ja és még egy szempont: szerintem a pasik szeretik ha orálisan elégitik ki öket. mien az már ha a nyelveden akad egy kis kunkori szörszökevény?XD én is borotválom mert nekem ugy jobban tetszik:D és párom is szereti, bár öt egy hosszig nem zavarja.(kb 2-3 mm nél én már neki esek borotvával:D)kényelmetlen:S

16/L

2009. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%

én rosszul vagyok a csupasz csigafiúktol..

az én barátomnak szőrös..és senki ne mondja,hogy az nem higiénikus..ha rendesen tisztálkodik akkor az..és egyáltalán nem dörzsöl..de amikor a csigafiúk szőre nő vissza,az tud szúrni rendesen..

erről ennyit..

16/L

2009. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!