Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tetszene nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszene nektek a "kicsit durvább" csókolózás?

Figyelt kérdés

PL mikor a partneretek enyhén a falhoz szorít.

kort is légyszi!


2009. júl. 25. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jaja.

23 L

2009. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Iiimádom.


16L

2009. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen... nincs is annál jobb mikor felkapp nekidönt a falnak és úgy csókólózunk. 20/L
2009. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

istenem ennél jobb a világon nincs, annyira beindít :P imádom:P

17

2009. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
határozottan igen :D 18l
2009. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát örülök hogy bejön nektek! :D

Köszünüm a válaszokat!

2009. júl. 25. 22:34
 17/17 anonim ***** válasza:

Mivel nekem volt egy rossz élményem a falhoz nyomás kapcsán, konkrétan rámmászott egy apám korabeli férfi, és többet akart tőlem, mint barátság, aminek hangot is adott, így minden olyan esetben, amikor megszűnik a „menekülési utam” kissé pánikba esek.

Bár még a fent említett esethez nem volt szerencsém, de lehet, hogy elkapna az idegesség, így én személy szerint nem biztos, hogy szeretném. Ennek ellenére biztos izgalmas lehet…

De, ha mindez óvatos mozdulat, nem agresszív és megvan a kellő bizalom, akkor lehet, hogy tudnám értékelni a dolgot.

17/L

2009. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!