Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő okos, kedves, megértő és még szép is?

Figyelt kérdés
Az eddigi tapasztalatom alapján a jó nők (és most nem egy modell kinézetű nőre gondoltam) általában belülről nem szépek, aki viszont normális az pedig sajnos sosem jön be (mármint a külsője miatt). Velem van a gond, vagy tényleg nincs olyan, hogy a külső-belső szépség egyszerre legyen meg egy nőben? Pedig nincsenek túl nagy elvárásaim egy nőtől (mármint külsőleg), de mégis folyton csalódnom kell, ezért még nem is volt normális kapcsolatom eddig. Egyértelmű, hogy ebben én is hibás vagyok, de néha úgy érzem, hogy sokkal egyszerűbb lenne, ha inkább bunkó lennék és nem érdekelne a nők lelki világa. Azon is elgondolkoztam már, hogy lehet hogy azért van ez, mert azok a jó nők akik normálisak nem nagyon szeretik mutogatni magukat, ezért nehéz velük összefutni, de ez lehet hogy hülyeség nem tudom. Vkinek volt már olyan tapasztalata, hogy egy lány szépis és okos is? Vagy jobb lesz, ha feladom a keresést? Nem a tökéleteset keresem, csak egyszerűen nem lenne rosz, ha nem lenne full egoista, buta vagy ha tudná mi az az empátia és mellette nem is csúnya! F/21
2009. júl. 25. 02:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Aha! Én! xD

Szép vagyok, okos, és szerény! Kérdés?

2009. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha te tényleg szép vagy, okos és szerény is :D akkor a kérdés: szeretnél-e ismerkedni, vagy van barátod? Küldtem volna email-t, de én sajnos nem tudok :D
2009. júl. 26. 17:10
 13/13 anonim válasza:
persze, én. :D oké egó ott van xd
2013. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!