Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igénylem az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igénylem az emberek társaságát, útálom a mások problémáit, igazából teszek a többi emberre. Miért?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok nincsen "legjobb" barátom, a velem megtörtént dolgokat nem mesélem el ismerősöknek... az én szemszögemből nézve csak ismerőseim vannak, fordítva lehet hogy barátnak tekintenek rám... A lányok sem érdekelnek annyira hogy nagy erőfeszítések árán "barátnőm" legyen. Eddig 2 lány volt ebben a szerepben. Az első 3-4 hónapig, a második majdnem egy évig.

Miért nem érdekel a többi ember? Ez normális hogy nem vagyok kíváncsi másokra ? Vannak még hasonló emberek ?



2012. aug. 22. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam beszélnél.:) Teljesen ugyanez ez csak azzal a 22 barátnőmmel kevesebb ideig voltam együtt mint te de am minden passzol.Figy ha te jól érzed magad így akkor tedd ezt én tökéletesen megvagyok elvagyok jól érzem magam így ahogy vagyok.Nincs szükségem kamu emberekre kamu barátokra senkire.Ha egyszer valaki is küzd majd annyit hogy barátok legyünk mint én akkor majd változom.Addig senki nem érdekel ...
2012. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így csinálod a legjobban! Én is ilyen vagyok, nem engedek túlságosan senkit magamhoz, nem bízok meg senkibe, kivéve a családom! És nőkkel is ugyan így vagyok mint te, szóval nem vagy egyedül ezzel a helyzettel!
2012. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy éld az életed, ahogy neked tetszik. Ha te így érzed jól magad, másnak köze nincsen hozzá, hogy te mit csinálsz. :)
2012. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23 vok teszek a világra és rád is :) amúgy válaszolnék a kérdésedre csak épp teszek rá :):)
2012. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a nyavalygásod, te is egy senki vagy neke, mint a többi aljas ember!
2012. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!