Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác mint én, aki annyit csalódott a nőkben, hogy összejött egy csúnyácska lánnyal?

Figyelt kérdés

24 vagyok, 2 diplomám van, 14 éve sportolok és nem nézek ki rosszul.

Gyakorlatilag minden nőben csalódtam eddig. Legyen 19 vagy 25, diplomás vagy sem, plázacica vagy művészlélek. Nem az én igényeim a magasak, csak egyszerű (általam elvárt) emberi és morális kritériumoknak nem feleltek meg (pl. bizalom, hűség, megértés, stb.)

Komolyan nem tudom már kit és mit keressek. Ki az, aki nem fog hazudni, átvágni, megcsalni. Akivel hosszú távon is tervezhetek.

Megoldás lenne, ha nem szép (és ezáltal gyenge jellemű), hanem egy csúnyácskább lánnyal ismerkednék meg?

Van esély rá, hogy azok állják a szavukat, és megértőbbek?


2012. aug. 20. 00:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is akarj nőt az életedben. Az egyik legfölöslegesebb dolog. Miért? Amiket már te is leírtál,a nők nem ismerik azt a szót,hogy ŐSZINTESÉG,mindennek úgy kell lenni-e ahogy ők akarják,az ő igényeiknek megfelelően történjen minden,te bízzál meg benne de ő nem bízik benned. Vegyél egy kutyát. Abban biztos lehetsz,hogy az hűséges,nem ver át,nem hazudik és több szeretet kapsz tőle mint egy nőtől. Am meg normális gondolkodású nők manapság már egyáltalán nincsenek.
2012. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ilyen alapon egy nagyon rusnya lányt keress mert az örülni fog hogy valaki hajlandó leállni vele és biztos nem csal meg.
2012. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen diplomáid vannak? :D
2012. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a csunya lányok elég dizni forgatókönyként képzelik el ezt a párkapcsolatosdit.


pl multkor lementem szorakozni, és végtelenül passziv voltam, mégis rámtapadt egy csunyácskább lány. Nem volt elhanyagolt, csak egyszerüen NEM VOLT SZÉP, nem volt dögös. Én boldog családi életet josoltam neki, mert gondoskodó és aranyos, de abszolut nem tudta kezelni, hogy kikezdenek vele. Én kifejezetten passziv voltam vele, mégis levakarhatatlan volt. Megcsokolni nem engedte magát, mert kislányok világába ez nem fér bele.


Az átlag szép lányok meg engem le sem xarnak. Max akkor foglalkoznak velem, ha szó szerint lenyomom magamat a torkukon, de ez csak annyi, hogy elviselnek, nem maguktól keresik a társaságomat. pl nem szemeznek feltünöen, pedig más, tölem jobban kinéző fiukat biztosan dülledt szemmel pásztáznak.


Az meg, hogy átbaxnak a nőid az a te gyenge jellemednek köszönhető. Oké, hogy a külsőd becsajozik neked, de hogy utána papucssá tesznek, arról te tehetsz. Ha átbax, akkor büntesd meg, hát térjen már észhez.

2012. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem el kéne gondolkoznod azon,hogy miért hazudik, csal meg téged minden nő, valószinűleg te is tehetsz róla.

Amúgy a külsőségek 0 szinten befolyásolják azt h ki mennyire erős vagy gyenge jellem.

2012. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Milyen szerinted a csúnya nő? Mert ugye mindenkinek más tetszik.

Am az hogy a nők nem őszinték... na nekem meg azt mondták hogy túl őszinte vagyok....

És szerintem az hogy ki mennyire hűséges, stb nem függ attól hogy hogyan néz ki.

2012. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!