Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác mint én, aki annyit csalódott a nőkben, hogy összejött egy csúnyácska lánnyal?

Figyelt kérdés

24 vagyok, 2 diplomám van, 14 éve sportolok és nem nézek ki rosszul.

Gyakorlatilag minden nőben csalódtam eddig. Legyen 19 vagy 25, diplomás vagy sem, plázacica vagy művészlélek. Nem az én igényeim a magasak, csak egyszerű (általam elvárt) emberi és morális kritériumoknak nem feleltek meg (pl. bizalom, hűség, megértés, stb.)

Komolyan nem tudom már kit és mit keressek. Ki az, aki nem fog hazudni, átvágni, megcsalni. Akivel hosszú távon is tervezhetek.

Megoldás lenne, ha nem szép (és ezáltal gyenge jellemű), hanem egy csúnyácskább lánnyal ismerkednék meg?

Van esély rá, hogy azok állják a szavukat, és megértőbbek?


2012. aug. 20. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan azt hiszed, hogy attól, hogy valaki szép, gyenge jellemű? :DDDD
2012. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nőknél nekem ez a tapasztalatom. Mivel könnyebben érvényesülnek, ezért a szexualitás náluk a primer tényező az életükben.
2012. aug. 20. 00:25
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Milyen egy csúnya lány? Mutass példát:)
2012. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ki az, aki nem fog hazudni, átvágni, megcsalni?

Nagy eséllyel olyasvalaki, akivel már sokan megtették, és ő is egy normális kapcsolatot szeretne már, mint te.

2012. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen, én is épp itt tartok most, hogy bizony komolyan elgondolkodtam, hogy össze kéne jönnöm egy túlsúlyos, csúnyácska lánnyal inkább. A vékony, aranyos, pici lányokban lehet amúgy a leginkább csalódni, pedig pechemre ők a gyengéim. :S
2012. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

3.

Mindjárt belinkeli Megan Foxot xD

2012. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
mert az "igényei nem magasak" /sarcasm mode off/
2012. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ez így hülyeség

egy csúnya lány is lehet hűtlen, pont azért l. mert élvezi, hogy őt is meg akarja hódítani más is

de igazából a motivációkon múlik, ki miért csalja meg a párját

nem a szépség a kulcs, hidd el nekem

hogyan lehet az, h TE mindig ilyen lányokat választottál? mert a te döntésed volt, h őket választottad

és most hagyd a külsőt, kérlek

lehet, h csúnya lányból is a hűtlent választanád, mi a biztosíték az ellenkezőjére?

2012. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, én is épp itt tartok most, hogy bizony komolyan elgondolkodtam, hogy össze kéne jönnöm egy túlsúlyos, csúnyácska lánnyal inkább. A vékony, aranyos, pici lányokban lehet amúgy a leginkább csalódni, pedig pechemre ők a gyengéim. :S
2012. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"Nőknél nekem ez a tapasztalatom." Mert férfiaknál jobb, vagy mi? Annyi az egész, hogy sz.rok a tapasztalataid... Szerintem még nem késtél le semmiről, 24 vagy, éld az életed, aztán majd találkozol a nagy "ő"-vel. Nem kell ezt siettetni, vagy épp erőltetni. És ehhez nekem nem kell diploma, hogy tudjam.:) Ez még nem ad okot arra, hogy ki válassz, egy általad csúnyának titulált lányt, és attól eltérve is, hogy neked nem annyira tetszik, hülyítsd. A ronda ugyanúgy átb.szhat, mint a szép. De komolyan, ezt nem a külső dönti el. Én ismerek nagyon szép lányokat akik borzasztó kedvesek, és ismerek olyan nőket is akik bűn rondák (Mondjuk ők nem ezt hiszik magukról...), de mégis mindenkit hülyítenek. Meg milyen kérdés már ez? "Ki az, aki nem fog hazudni, átvágni, megcsalni" Hidd el, épp annyira amennyire te sem, mi sem tudjuk. Azt sem tudjuk, hogy a mi szeretőink mikor csalnak meg minket, nemhogy a tiédet... Remélem tudtam segíteni, lehet nyers voltam egy picit, de ez van.:)
2012. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!