Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a lány aki olyan képet tesz ki, amin kidugott fenékkel- mellel falnak támaszkodik, egyből minimum 30-an lájkolják a képét? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Közben a szerény, normális lányokét max 1-2-en. Tényleg ezt kell már csinálni, hogy "kedveljék" az embert?


Mielőtt azt írjátok, hogy féltékeny vagyok: 25/F vagyok.


2012. aug. 19. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
szerintem undorító az ilyen, tudom én sem vagyok idős, de nekem is már túl sok ez.. nem tudom hova fog fejlődni ez a világ...:S 17/L
2012. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöktől függ :D Nekem utóbbi két profilképem:

- Felöltözve, hosszúgatyában, kabátban, simán póz nélkül az Amsterdam Arena-ban állok: 21 lájk

- Bikiniben, szintén nem pózolva, csak simán állok a tengerben: 11 lájk...

Szóval nem mindig érvényes a kevés ruha = több lájk szabály.. Bár tényleg az a jellemző sajnos. :D

19L

2012. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az csak normális, én még életemben nem lájkoltam egy ilyen képet sem, szánalmasak ezek a nyálcsorgató hülyék akik erre verik, persze az sem jobb aki felrakja magáról.

33F

2012. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

(Az azt jelenti hogy megdugnák.)

De azt a lányok bóknak veszik ha sok fiú lájkolja az ilyen képeiket, tehát minek változnának meg? A sok barom srác közben meg mondja hogy nincs egy normális csaj se, de azért lájkolgatják a ribiket. Komolyan, ebben az egészben a fiúk a hibásak, nem a lányok...

F

2012. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyenkor a szülők felelősségét is vizsgálnám főleg 18 alatti lányoknál. Ha az én lányom 10 év múlva ilyen képet feltenne magáról akkor biztos, hogy megfejelné a monitort néhányszor.
2012. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most ezt a lányt nagyon jól ismerem, teljesen normális. Ha nem látná az ember ezeket a képeit azt mondaná róla, hogy hú, vannak még ilyen talpraesett lányok?!

A képekből pedig az jön le, hogy egy plázacica.

Van olyan ismerősöm is, aki soha nem tenne fel magáról ilyen képet és annyi ismerőse van, akit tényleg ismer, nagyon kedves, jószívű és mégis alig lájkolják a képeit.


Ha nem csak fb-ról tudna meg az ember fontos dolgokat, már régen töröltem volna magam róla.

2012. aug. 19. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért van ez mert azzal a pózzal a nemiségét hangsúlyozza ki és ezen megakad minden férfi szeme,rögtön felfigyelnek rá mert feltűnővé válik.
2012. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha pózolnak a csajok a képeken,meg ha minél többet mutatnak magukból.Csak az kiábrándító mikor egy csúnya/elhízott csaj hivalkodik a nem létező bájaival és észre sem veszi magát-na az lehangoló.
2012. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, hogy mostanában a csajok egyre többet mutatnak magukból. Így érdektelenek lesznek előbb utób a pasik, nem akarnak hódítani:)
2012. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!