Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnál-e néha egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnál-e néha egy-egy nagyobb összeget a tőled jóval gazdagabb parneredtől?

Figyelt kérdés
Nekem egy 37 éves biszex férfi a partnerem, aki két szórakozóhelynek a tulajdonosa,én meg egy "középpolgári sorból származó" 19 éves fiú vagyok. Igen, kcsg, juj, mi van benne?
2009. júl. 23. 14:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jaj,azt elfelejtettem hozzátenni, hogy lakást is szeretne nekem bérelni idefönt Pesten, ha barátkozhat velem.Egyébként tetszik.
2009. júl. 23. 14:29
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem fogadnám el, még a lakást sem.

Mégpedig jobb nyugodtan aludni, ki tudja, miket fog majd tőled elvárni később a pénzéért. Ki tudja, mikbe visz majd bele...

2009. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Az írod neked tetszik, akkor Legyen eszed, fogadd el! Legfeljebb " kitartott" leszel, na bumm! Nagydolog, a mai világban ez már nem "nagy szám"!
2009. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen mindegy most, hogy homo vagy hetero kapcsolatról van szó, nem ezen van a hangsúly. Én biztos, hogy nem. Sose lennék senki kitartottja. Nő vagyok, ennek ellenére fontos az anyagi függetlenségem. Én nem vagyok eladó.
2009. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szegény 2. kommentelőnek csak 0%-a van, húzzátok már föl neki,szerintem értelmes választ adott.
2009. júl. 23. 14:35
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

ha már úgy is döntöttél akkor miért kérdezed? legalábbis nekem ez jött le

az 1 válaszolónak igaza van, nem tudhatod, hogy később mit akar majd tőled, lehet, hogy nem akar majd elengedni

2009. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
A 2. vagyok! Az az igaz amit én írtam és kész. Aki mást állít az csak azért mondja, mert nem volt még ilyen szituba. Fogadd el , ha gáz van később kilehet lépni belőle! Ha elutasítod lehet hogy egész életedbe bánni fogod és lemaradsz életed legnagyobb " kalandjáról"!
2009. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Asszem te pont az a fajta meleg vagyok akit gyűlölök. Közel sem tartozik a kérdéshez, hogy biszex a barátod, meg, h te meleg vagy meg kocsog. Olyan vagy mint az angolkákban a kis búza, aki lépetn nyomon mondogatja ,h meleg vagyok, meleg vagy! Észt nem osztottak amikor teremtettek az tuti.
2009. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Az első vagyok.


Én is rühellem az ilyenfajtákat, már elnézést, de azért megpróbáltam ésszerűen válaszolni, belegondolva magam a kérdező helyzetébe (nem vagyok homofób).

Vki írta, hogy később is kiléphet...na, ez az egy az, ami később már egyáltalán nem biztos!

2009. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, majd biztosan jól meggyilkolja!
2009. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!