Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt a Myvip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt a Myvip randin, de van egy kis gond, és nem tudom, hogy mit léphetnék most? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

A myVIP Randin találtam egy lányt, aki nagyon megtetszett nekem. Mindenáron többet akartam megtudni róla, de csak az életkorát, és a lakhelyét tudtam, meg volt neki kint 3 kép. Megpróbáltam az iwiw-en megkeresni, nagy körökben adtam meg a keresési feltételeket, hátha felismerem fotóról, és meglett :)

Már tudom a nevét, msn címét is, de most jön a gond:


Mindenképpen megakarom próbálni befűzni, hátha összejönne velem, (nem bízom el magam!!!) csakhogy milyen alapon tudom az msn címét, vagy az igazi nevét is, és nem csak a felhasználónevét?

Ha felveszem Msn-re, biztosan rákérdez, hogyan találtam meg. Ha írnék neki Myvip Randin üzit, attól tartok, nem ír vissza, aminek bármi oka lehet. Ha ott hozom szóba, hogy ki ő, akkor elijeszthetem.

Szerelmes vagyok belé.


2009. júl. 23. 01:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha van valami előrehaladás, legalább egy telefonszám csere, tali, stb, azonnal mesélek, de most még nincs változás.
2009. júl. 25. 15:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké!Személy szerint most már érdekel a sorsod :)
2009. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Fejlemények!


Megismertem megint egy lányt a Myvip randin.

Írtam neki tegnap, és ma 14 órakor válaszolt rá, hogy oké, ha akarom felvehetem msnre, és megismerkedtünk.

Azt mondta, hogy nem mindenkinek adja meg az msn címét, eddig 2 embernek adta csak, és az egyik én vagyok :))


Miután egy jót beszéltünk, megkérdeztem, hogy van e kedve a továbbiakban is megismerni engem, és írta hogy " igenn :D "


Ha annyira nem lennék az esete, akkor nem is írt volna vissza, nemhogy még msn címet is adna, ráadásul végig lekezelő lenne, és mellesleg beképzelt, de ezeknem semmi nyoma nem volt :))


Bár állandóan én tettem fel kérdéseket, és írtam, hogy most kérdezzen tőlem, és azt mondta hogy " nem tudok mit kérdezni"... xD


Beszélgetés közben vagy 3-4x írtam neki hogy nagyon aranyosnak tartom, és olyan jó vele beszélni, de összegezve a dolgokat mot 50-50% hogy összejöhet.



--------- előtte is megismertem egy csajt, de azt a chat.hu-n ----------------


Nincs mit mondanom, egy beképzelt ribanc volt, küldtem neki sms-t, és azt válaszolta nekem msnen, miután megkérdeztem hogy megkapta-e, mert ő adta meg a számot nekem, és azt válaszolta hogy " nem néztem még a telóm, de nem is érdekel "


Ezután azt írtam neki hogy " van egy másik lány akit most ismertem meg nemrég, és intellektuálisan máris minden téren felül múlt téged " ezután elköszöntem, és nem vártam meg mit lép, és letiltottam, letöröltem.


Nem is tévedtem sokat, mert tényleg megismertem most ezt a csajt, és valóban aranyos lány lehet, remélem nem fordít nekem hátat.


Ha lesz randi, akkor írok!

Ez az utolsó válaszolónak szól főleg! :)

2009. aug. 3. 21:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: Dejóóóó :))) Tényleg örülök,hogy ilyen jól alakulnak a dolgok,ahogy leírtad biztos,hogy nagyon bejössz a csajnak,remélem minden jól fog alakulni.Az első randi után mindenképpen mesélj! :))
2009. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

12-13 napja beszélünk msnen, majd egyszer csak beszólt nekem, hogy átlátszó nyomulás az amit teszek, pedig mindvégig udvarias voltam hozzá, ráadásul ő adta meg az msn címét egyenesen, mikor üzenetet küldtem neki, pláne a myvip randin ami eleve társkereső jelleggel bír...


És nem utolsó sorban azt is közölte, hogy valami srác tetszik neki, aki tegnapelőtt éjfélkor elvitte motorozni... gondolta hogy ez már csak így megy...


minden kedvem elment ettől a ribanctól... ennyi

2009. aug. 12. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!