Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt a Myvip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt a Myvip randin, de van egy kis gond, és nem tudom, hogy mit léphetnék most? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

A myVIP Randin találtam egy lányt, aki nagyon megtetszett nekem. Mindenáron többet akartam megtudni róla, de csak az életkorát, és a lakhelyét tudtam, meg volt neki kint 3 kép. Megpróbáltam az iwiw-en megkeresni, nagy körökben adtam meg a keresési feltételeket, hátha felismerem fotóról, és meglett :)

Már tudom a nevét, msn címét is, de most jön a gond:


Mindenképpen megakarom próbálni befűzni, hátha összejönne velem, (nem bízom el magam!!!) csakhogy milyen alapon tudom az msn címét, vagy az igazi nevét is, és nem csak a felhasználónevét?

Ha felveszem Msn-re, biztosan rákérdez, hogyan találtam meg. Ha írnék neki Myvip Randin üzit, attól tartok, nem ír vissza, aminek bármi oka lehet. Ha ott hozom szóba, hogy ki ő, akkor elijeszthetem.

Szerelmes vagyok belé.


2009. júl. 23. 01:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Az ötleteiteket kreálhatjátok is, pl. valami védekező sztori, amivel aranyosan kimagyarázhatom magam msnen előtte, vagy egy bombabiztos üzenet a csajnak myvip randin... amitől biztos kiváncsi a folytatásra is... stb.


Még nem léptem eddig semmit, csak jelöltem, hogy " Tetszik "

2009. júl. 23. 01:26
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj hülyeséget.Csak MyVip-en írj neki és el ne áruld,hogy tudod a nevét és az msn címét.Kérdezd meg,hogy lenne-e kedve msn-ezni veled,mert szeretnéd jobban megismerni.Ha lesz kedve magától megadja a címét.Attól,hogy felveszed simán msn-re magadtól,nem fogsz jobban kelleni neki,sőt,engem a frász kerülgetne,hogy honnan tudja a srác a címem és a nevem.Hidd el,ez nem jó út,mert megijed.Tudom,hogy nagyon szeretnéd,ha összejönne a dolog,de kénytelen vagy lassítani,mert elijeszted.Sok szerencsét!
2009. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Pont azért írtam kérdést, mert át akarom gondolni az egészet!

Még nem írok üzenetet, várok még több választ! :)

2009. júl. 23. 01:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a MyVip-en írj neki : ha egyáltalán meg akar veled ismerkedni, akkor ott is fog válaszolni!

Egyáltalán nem biztos, hogy a közeli barátainak is azt az MSN-címet adja meg, ami az iwiw-en ki van téve, nagyon sokan használnak több MSN-címet.


Az sem biztos, hogy az iwiw-en a valódi neve van kiírva, nem mindenki írja ki a valódi nevét, valódi adatait, akinek van egy csöpp esze, az a valódi lakcímét és telefonszámát sem teszi ki!

2009. júl. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

írtam neki 2 sort myvip randin, lesz ami lesz...

Ha 1-5 nap után sem lesz semmi, akkor ennyi volt :S

2009. júl. 23. 15:09
 6/15 anonim ***** válasza:
01:27-es vagyok: Megírod nekünk,ha válaszolt a csaj? :) Kiváncsi vagyok,hogy lesz-e folytatás :) Drukkolok neked :))
2009. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki csütörtökön 13:55-kor, de láttam, hogy ma reggel változott a képei, de választ nem kaptam :(:(:(:(


Arra következtettem ebből, hogy elolvasta az üzenetemet, és többet már nem akar foglalkozni a dologgal. Nem jöttem be neki (szerintem) és kész.


Na mind1, haladok sorba, és már írtam is a következő lánynak. Nem hiszem, hogy a szövegemmel lenne a gond, ha egy csajnak szimpatikus vagyok, szarik a 2 sorra, máris venné fel a kapcsolatot velem...


" Szia :)


Engem ****nak hívnak, néztem a myvip randin a fotóidat, és nagyon aranyos csajnak tartalak :)

Mit szólnál ahhoz, ha megismernénk egymást? :) "


........ az egészről a véleményem:


Szerintem a csajok ezen a társkeresőn nem akarnak senkit, csak kiváncsíak, mennyi fiú ír majd rájuk, meg állandóan válogatnak csak, de azért még egy elutasító válaszra is lusták legyenek, ez már nagyon rossz.

2009. júl. 24. 18:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy nem válaszolt,de ne add fel!Ezzel a szöveggel semmi baj sincs,azokat a lányokat pedig ne is vedd figyelembe,akik arra sem veszik a fáradtságot,hogy válaszoljanak.A nagy Ő-nek kelleni fogsz,én mindig ezzel vigasztalom magam :))A sok téves járat pedig le van ejtve :)
2009. júl. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, mert eleve nincs mit vesztenem.... ha nem teszek érte semmit, akkor is 0, ha teszek, de nem jön össze, akkor is 0 értéket haladok mindkét irányba! :)
2009. júl. 25. 00:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Fő az optimizmus,össze fog jönni :))
2009. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!