Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mennyi az esélye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ha valaki megszakításos módszerrel volt együtt a barátjával de a rá következő hónapokban normálisan ugyanakkor megjött a menszesze és nem volt rajta semmiféle elváltozás és tüneteket sem észlel attól még lehet terhes? vagy esélytelen?
2012. aug. 8. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de jó neked, te kiírhatod!
2012. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó csak kíváncsi vagyok!
2012. aug. 8. 22:18
 4/7 jin ***** válasza:

Most ezt ugye nem gondolod komolyan?!

Ennyire nem lehetsz hulye.

Leirtad,hogy nem vagy terhez es ezek utan pedig megkerdezed?!

You are really stupid

Arra nem is terek ki hogy az nem tul biztonsagos,de nemerdekel.

(nics ekezetem,leirom mert magadtol ugy se jonnel ra)

2012. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem írtam le hogy kiről van szó..először olvasni kéne tudni. és elmondtam hogy nem rólam puszta kíváncsiság mert manapság mindent lehet hallani de elnézést kérek a felvilágosulatlanságomért..
2012. aug. 8. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megjön szeretkezés után, akkor nem lettél terhes... Ha már nem jön meg, na akkor az vagy.
2012. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem van olyan ismerősöm, aki végigmenstruálta a terhességét. szóval lehetséges, de nagyon kicsi az esélye, tünetek nélkül konkrétan lehetetlen
2012. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!