Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet belőle valami komolyabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Na szóval..Interneten egy közösségi oldalon nagyon megtetszett egy srác ezért rá is jelöltem hogy igen bejön...Ő is visszajelölt..Gondoltam meg kéne ismernem ezért felvettem msn-re...Ott már beszélgettünk egy párszor aranyosnak és kedvesnek tűnik...De én úgy gondolom hogy rajtam kívül még sok lánnyal ilyen(nem tudom lehet hogy csak én gondolom így)...Igaz személyesen még nem találkoztunk...remélem fogunk de ha van valami nem én szeretném megtenni az első lépéseket...Igazság szerint azt nem tudom hogy azért jelölt vissza meg azért kedves meg minden mert tényleg bejövök neki és mert tényleg lehet ez komolyabb vagy csak barátság az egész vagy csak hogy eggyel több "rajongója" legyen...Őt nem merem megkérdezni erről és össze vagyok zavarodva...Mit kéne tennem segítsetek!!
2009. júl. 20. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ergo te most azt akarod, hogy egy idegen pasi, akit te jelöltél meg, te vetted fel msn-re, jöjjön össze veled. És bosszant, hogy mi van, ha más lányokkal is kedves??

Túl sok a szabadidőd...

Eléggé rátapadtál már így is, nyugodtan kérdezd meg, mit akar..

2009. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!