Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a barátai ennyire utálnak?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy azért nem szeretnek mert más stílust képviselek.

De,nem is láttak még a barátom haverjai csak képen de leszögezték hogy utálnak.

Miért nem bírják elviselni hogy én vagyok?

Mit tudnák tenni hogy ne legyenek ennyire bunkók velem a haverjai.

A szerelmem elmondta hogy a múltkor irigykedtek rá mivel van barátnője,a haverjainak meg nincs.

Lehet ez a bajuk?

Féltékenyek?


2009. júl. 20. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, milyen stílusúak a haverok, és milyen stílusú vagy Te?

Valószínűleg változhat a véleményük, ha majd megismernek - de ha mégsem, kevés ember van olyan egyenes, hogy ha utál valakit, az illető képébe is mondja.

Ha tartós marad az elfogadás hiánya, a barátodnak kell majd kiállnia melletted, elmagyarázni a haverjainak, hogy Téged szeret, és ha igazi barátai, fogadjanak el.

Sokszor azért nem szokta a haveri társaság csípni a barátnőt, mert akkor a srác már nem folyton velük lóg, és nem az lesz az életcélja, hogy minden nap lerészegedjen velük, illetve ha ketten ott vagytok velük, a srácnak néznie kell azt is, hogy ne hozzon Téged szégyenbe. A dolog kimenetele azon fog múlni, hogy a srác mennyire áll ki melletetd, és rendre meri-e utasítani a haverjait. Ha látják, hogy ragaszkodik Hozzád, úgyis elfogadnak, összevsezni már csak nem akarnak vele.

2009. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnének a barátai...sőt nem is szeretnék vele találkozni..és nem is bántana az egész helyzet..mert tuti neked sem jönnének be ők.. ( a pasik amikor mutatnak egy lányról képet, mindig azt nézik, hogy mennyire jó nő és nekik tetszene-e)


Szóval hagyd őket a hülyeségükkel együtt..

2009. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A haverjai rockerek.

És nem szeretném megmondani milyen stílusú vagyok én mert akkor lefújjoltók...

Nagyban eltérek tőlük.

Kedvesem kiáll mellettem de azért rossz hogy úgy mondanak rólam véleményt hogy nem ismernek...

2009. júl. 20. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én (1.) goth vagyok, sok rocker baráttal, közülünk valakinek egy darabig volt egy teljesen divatos/diszkós barátnője, először kicsit furcsállottuk a hírt, de személyes találkozásnál nem csináltunk belőle gondot. :) Sajnos ha itt fiatalabbakról van szó, mondjuk 16 körüliekről, ők még nagyon a másoktól való elkülönüléssel definiálják magukat. Ha emo vagy, pláne nem irigyellek... Mást nem tehetsz, mint hogy reménykedsz abban, hogy ha látják, hogy normális vagy, meg szeret a barátod, akármit mondanak, akkor leszállnak Rólad. Ha meg nem, hát ne mutasd ki, hogy ennyire érdekel a véleményük, sz.rd le őket.
2009. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszi.Hát igen,emo vagyok és ez nem tetszik.

18 évesek...

De nem fogok velük törödni,az a lényeg hogy a kedvesemet szeretem.

2009. júl. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!