Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Euròpàban màr nem szeretik a nök az euròpai fèrfiakat?

Figyelt kérdés

Othon is sok afrikai pasit làtok magyar csajjal, ès minden csaj Pàkòròl àlmodozik. Itt Skandinàviàban is csomò afrikai, meg arab csàvòt làtok helyi csajjal, engem meg leszarnak.

Szòval itt tartunk?


2012. aug. 7. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen itt tartunk. De hol is ?
2012. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pákóról? Te szedsz valamit??
2012. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nigger dákóról max., de hogy Pákóról.... Azért vannak határok a nőknél is. Az az ember olyan sötét, mint a bőrszíne.
2012. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis ki álmodozik Pákóról? Ha itt van olyan lány, jelentkezzen.
2012. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ejnye ejnye, elég masszív rasszizmus ütötte itt fel a fejét.
2012. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esküszöm sose találkoztam még olyan nővel, akinek Pákó a vágyai netovábbja. Sok afrikai meg azért nincs, és mivel általában egyedül jönnek Mo-ra, evidens, hogy magyar nőt szednek fel. (Más kérdés, hogy legtöbbnek otthon már van családja.)

A skandinávoknak meg lehet, nem vag elég egzoktikus, ellenben Kelet-európai. Én itt Mo-on nem biztos, hogy rákattannék egy bolgár vagy albán vendégmunkásra. Ott szerintem mi vagyunk a "balkáni".

2012. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!