Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű srácnak számítok? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srácnak számítok? Az alkatom megfelelő? (lányoknak szól a kérdés és nem SP-ek)

Figyelt kérdés

Ide leírást küldök és jöhet utána a szöveg, hogy nincs önbecsülésem, sajna nincs, mert volt már szerencsém elég sok csalódásban!


24éves vagyok(igen, túl öreg vagyok már bohócnak ide, tudom sajna) 186cm magas vagyok és 93kg, szóval se nem vékony, se nem kövér, inkább olyan átlagosan sportosnak mondanám, a hasról le kéne szedni a felesleget azt tudom!

A szemem színe zöld és barna haj, igazából semmi izgalmas elem, szóval se tetkó, piercing, fültágító!

Ha kell kép, akkor privátban küldök egy olyat amin alkat is van és arc is!



2012. aug. 7. 00:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is küldj képet :)
2012. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is. :P
2012. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
jöhet ide is :)
2012. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ide is küldhetsz :)
2012. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!